Біоревіталізація гіалуронової кислотою — сучасна методика в дії

Слово «біоревіталізація» буквально перекладається як біооживлення», яке може проводитися пацієнтам в будь-якому віці і на будь-якій ділянці шкіри. У той час як біоревіталізація гіалуронової кислотою являє собою методику введення активної речовини. Ця методика дозволяє в короткі терміни добитися омолодження шкіри обличчя, шиї, декольте і тіла. Біоревіталізація проводиться гіалуронової кислотою з огляду на те, що ця речовина є природним для нашої шкіри, тобто входить до її складу.

Гіалуронову кислоту для проведення процедури отримують з допомогою біотехнологій, в результаті чого вона здатна взаємодіяти з рецепторами клітини, запускаючи в них процеси регенерації. В якості ін’єкцій може бути використана тільки схрещена або поперечно зшита молекула гіалуронової кислоти, так як аналог її міститься в шкірі, і така молекула не розсмоктується так швидко, як молекула кислоти, що використовується в мезотерапевтичний коктейлях.

Основною причиною старіння шкіри є зневоднення, з-за чого для біоревіталізації використовується гіалуронова кислота, яка являє собою природний зволожувач і відповідає за пружність шкіри. З роками кількість кислоти в організмі знижується, саме з цієї причини наша шкіра втрачає вологу і пружність, з’являються зморшки, а шкіра стає тьмяною.

Показання і вирішуються проблеми з допомогою біоревіталізації

Показаннями до проведення біоревіталізації служать:

 • в’ялість шкіри;
 • порушення роботи сальних залоз;
 • неглибокі зморшки (в особливості, мімічні) і ознаки фотостаріння шкіри;
 • сухість шкіри і втрата еластичності (що може бути викликано частими стресами, авітамінозом);
 • підвищена пігментація.

Також процедура дозволяє вирішити такі проблеми шкіри, як:

 • зневоднена і суха шкіра;
 • зморшки в області обличчя, шиї і декольте;
 • розширені пори шкіри;
 • погіршення кольору шкіри;
 • темні кола під очима;
 • зниження тонусу м’язів шиї, обличчя і декольте.

Крім того, ця процедура може бути складовим і завершальним етапом курсу пілінгів, так як саме цим методом можна домогтися поліпшення регенеративній функції епідермісу, стимулювати фібробласти сполучної тканини, яка відповідальна за вироблення колагену і еластину. У рідкісних випадках біоревіталізація використовується в цілях профілактики старіння в молодому віці.

Ефекти від процедури біоревіталізації гіалуронової кислоти

Процедура проводиться методом внутридермальных ін’єкцій у зони, які були попередньо відзначені косметологом. Завдяки особливій конструкції голок, гіалуронова кислота рівномірно розподіляється у тканини, забезпечуючи тим самим і економічне, і максимально ефективне використання препарату. Після введення препарату під шкіру гіалуронова кислота починає миттєво діяти, в короткі терміни відновлює водно-сольовий баланс у клітинах шкіри і стимулюючи вироблення і еластину і колагену в фібробластах. Тобто препарат дозволяє швидко відновити регенеративні функції шкіри:

 • скоротити зморшки;
 • відновити колір;
 • усунути пігментацію;
 • повернути пружність і еластичність шкіри;
 • відновити нормальну роботу сальних залоз.

Препарати для процедури

Популярними і позитивно зарекомендували себе препаратами для проведення біоревіталізація шкіри вважаються такі препарати, як «Restylane Vital (в російській варіанті Рестилайн Віталь)», «Ювідерм Ультра 2», «Теозиал мезо», «IAL System (в російській інтерпретації ІАЛ Систем)» і «Сурджилифт». Ці препарати дозволяють підготувати шкіру до негативного впливу ультрафіолету, захистять шкіру від фотостаріння, прояви якого помітні на шкірі дівчата вже після вісімнадцяти років за умови, що така дівчина любить відвідувати солярій.

Крім перерахованих препаратів, можуть також застосовуватися препарати під назвою NCTF 135 і DMAE (в російській варіанті ДМАЕ), вибір яких залежить від розв’язуваної проблеми.

Техніка проведення процедури біоревіталізації

Один курс вимагає проведення чотирьох процедур, хоча ефект буде помітний вже після першої. Періодичність проведення процедур становить півтора-два тижні. При цьому повторний курс за бажанням пацієнта або рекомендацій косметолога може бути проведено лише через 6-12 місяців. Для тих, хто під час проведення біоревіталізації збирається відправитися відпочивати на море, вироблено такий курс проведення процедур: дві ін’єкції до відпустки і дві після.

Процедура триває менше однієї години. На попередньому етапі косметолог наносить на шкіру анестезуючий крем, завдяки дії якого процедура стає абсолютно безболісною. Слід зауважити, що в місцях ін’єкцій можуть протягом тривалого часу залишатися маленькі синці. Хоч процедура може проводитися на будь-якій ділянці шкіри, популярними галузями для відновлення пружності та еластичності є шкіра обличчя, шиї, декольте і рук, так як саме ці ділянки більше за інших схильні до впливу сонячного світла.

Як говорилося вище, процедура здійснюється тільки лікарем дерматокосметологом, який індивідуально підбирає потрібний препарат, вибирає техніку введення речовин, складає план та визначає кількість процедур.

Висновок

На даний момент біоревіталізація гіалуронової кислотою вважається самої сучасною методикою омолодження обличчя, так як механізм досягнення бажаного ефекту заснований на природних явищах і на введенні в шкіру природних речовин. При мінімумі втручань вдається досягти максимального ефекту.

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні