Дієта Вікторії Бекхем

 

Зірки екрану, як вітчизняні, так і зарубіжні, вражають погляд своїми стрункими фігурами. Здається, що сама природа нагородила їх стрункими формами. Але багато зірки не приховують, що часто вдаються до досить суворих методів, щоб здобути довгоочікувану стрункість. Один з найяскравіших прикладів — Вікторія Бекхем, яка заради стрункої фігури нерідко сідає на жорсткі дієти. Розглянемо їх з точки зору безпеки та корисності.

Перший варіант

Цю, з дозволу сказати, дієту (хоча більше вона схожа на голодування) навіть сама зірка називає звірячої і вдається до неї, якщо їй потрібно за короткий час скинути велику кількість ваги. Вся дієта складається з сирої риби і ягід. Головний мінус в тому, що надмірне і безконтрольне вживання сирої риби може призвести до зараження паразитами, а уникнути цієї небезпеки можна, тільки якщо харчуватися сирою рибою в дорогих і перевірених японських ресторанах. Крім того, в сирій рибі міститься речовина, вимиває з організму вітамін В1, який бере участь у роботі мозку. Положення не рятує навіть вживання ягід.

Другий варіант

Цей варіант більш щадний, хоча теж не зовсім бездоганний з точки зору правильного харчування. Секрет у тому, що вживати можна всі продукти, але тільки приготовані на пару. Цукор вживати теж не можна, але його достатньо в овочах, так що організм не постраждає від відсутності цукру. Від м’яса Вікторія Бекхем радить відмовитися на користь риби і морепродуктів. З першого погляду, досить нешкідлива і навіть корисна дієта, але вживання приготованих на пару продуктів передбачає відмову від вживання рослинних і тваринних жирів, а вони необхідні для правильної роботи організму.

Третій варіант

Ця дієта розрахована на чотири прийоми їжі в день, так що муки голоду не повинні вас сильно мучити.

На сніданок дозволяється пара тостів і чай без цукру.

На другий сніданок можна побалувати себе фруктовим салатом з фруктів з високим вмістом вітаміну С — взагалі можна будь-які фрукти, окрім бананів і винограду.

На обід дозволена куряча грудка без шкірки, на гарнір тушковані або навіть смажені овочі. Але потрібно готувати без приправ і солі, а з-за столу виходити з легким почуттям голоду, так що порції повинні бути маленькими.

На вечерю з’їдається зелений салат або тушковані овочі, дозволяється трохи сиру і креветок.

Такої дієти необхідно дотримуватися три дні, після чого потрібно провести чистку кишечника. Для цього необхідно змішати мінеральну воду без газу і свіжовичавлений грейпфрутовий сік. Цю суміш потрібно пити два-три рази на добу. За твердженням зірки, якщо регулярно проводити таку чистку, то можна не переживати про те, що ви їсте. Головне — не об’їдатися, а виходити з-за столу з легким відчуттям голоду.

Таку дієту теж не можна назвати безгрішною. По-перше, занадто убогий сніданок, адже за твердженням дієтологів, це сама головна страва дня. Крім того, сам раціон досить обмежений по кількості споживаної їжі, тому довго сидіти на цій дієті не варто.

Четвертий варіант

Ця дієта розрахована на десять днів, головна умова — дотримуватися одного і того ж часу прийому їжі.

Сніданок о пів на десяту ранку, можна цільні зерна пшениці і два тосту.

Обід в пів-першого дня, сьешьте курячу грудку без шкірочки, без приправ і солі з салатом з манго.

Вечеря не пізніше шести вечора. Можна з’їсти лист салату і смажену курку. Кількість їжі невелике.

Після десяти днів дієти можна вживати чай, какао, кофе, рибу, варені й сирі овочі, картопля. Курку можна замінити креветками, їжа готується без солі. Саме відмова від солі і обмежений раціон роблять цю дієту непридатною для того, щоб довго її дотримуватися.

 

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні