Дієти для швидкого схуднення: чому немає результату?

Багато жінок скаржаться на те, що дієти для швидкого схуднення не допомагають їм привести фігуру в порядок. Якщо у вас схожа проблема, задайте собі питання: а чи правильно ви намагаєтеся схуднути за допомогою цих дієт? Не йдете на поводу у міфів? Найпоширеніші з них всього три; давайте розберемо по черзі їх, щоб з’ясувати, які помилки заважають вам стати володарем витончених форм, незважаючи на те, що ваша дієта наймодніша.
Міф 1. Найкраща дієта — це відмова від пищи.Это самий шкідливий міф серед інших подібних небилиць про те, що таке дієти для швидкого схуднення. Він придбав популярність «завдяки» манекенницям. Популярність цього міфу, на щастя, сьогодні збавила оберти, адже навряд чи приклад безлічі жіночих (і навіть чоловічих!) життів, які забрала анорексія, можна назвати особливо надихаючим. Жоден лікар не оскаржить ту істину, що екстремальні обмеження в харчуванні в кінцевому підсумку призводять до неприємних для здоров’я наслідків: коли організм відчуває гострий брак енергії, самий перший ресурс, з якого він заповнює її, це, на жаль, не зайвий жирок на талії, а… м’язи. У тому числі і серце. А що стосується зайвих кілограмів, з таким трудом втрачених шляхом відмови від їжі, вони мають протилежне властивість різко повертатися відразу після закінчення «голодного режиму». А іноді, навіть подвійно! Вам подобається подібна дієта?

Міф 2. Цукор — яд.Совсем відмовитися від цукру складно. І хоча в теорії можна, в житті ж зовсім не потрібно. Тому що не так страшний цукор, як про нього говорять досвідчені дієтологи. В житті сучасної ділової жінки занадто багато стресів і нервового напруження, боротися з яким цукор все ж допомагає. Звичайно в малих дозах. Щоб не набрати зайвих кілограмів через цукру, пам’ятайте про те, що його не можна споживати більше, ніж 80 грам на добу. Це стосується не тільки чаю та солодощів; цукор додається, нехай і в невеликих кількостях, в багато перші та другі страви, а також кетчупи і приправи. Якщо Ви не хворі на діабет і обрана Вами дієта вимагає повної відмови від цукру, не відмовляйтеся від нього різко. Пам’ятайте, що він вже бере участь у Ваших обмінних процесах, а раптова відмова від нього стане шоком для організму. Реакція може бути непередбачуваною, від різкого падіння кров’яного тиску і задишки аж до додаткового набору зайвої ваги.

Міф 3. Дієта потрібна для того, щоб скинути зайву вагу без фізичних нагрузок.Над цим суто жіночим помилкою сміється вся сильна половина людства, яку, як відомо, хлібом не годуй, дай випустити пару жартів з приводу будь-якої дієти для швидкого схуднення. Але чоловіки, як не дивно, не переживають з приводу вчорашнього вечері пельменями, «відпрацьовуючи» його сьогодні заняттями в спортзалі. І це як раз той випадок, коли жінка не завжди права і їй варто прислухатися до чоловічого думку. Ось медичне обґрунтування того, чому вчорашній вечерю пельменями не відкладається сьогодні зайвий жир на талії тих, хто хоча б качає прес: чим вище м’язова маса в організмі, тим швидше відбуваються в ньому процеси обміну речовин. Іншими словами, сама природа створила людський організм для того, щоб він бігав, стрибав, підтягувався, віджимався, танцював, тренувався, але ніяк не для лежання на дивані. Якщо ж організм недоотримує необхідну йому тренування, в першу чергу страждає здоров’я. Ось звідки зайві кілограми. І ніяка, навіть сама просунута дієта не допоможе тілу, поки вона не встане з дивана і не почне робити гімнастику.

Ось секрет того, чому всі ці «чудодійні засоби для миттєвого спалювання жиру» є банальною викачуванням грошей. Як Ви бачите, насправді, рецепт стрункості не так вже і складний: повноцінне, збалансоване харчування, плюс заняття в спортзалі або на свіжому повітрі, що вам більше по душі віддаєте перевагу? Виберіть вид спорту, який подобається, і викиньте дієти для швидкого схуднення з голови. Вони вам більше не потрібні.
Рух — життя. Ця незаперечна істина актуальна у будь-яку епоху.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні