Дієти небезпечні для здоров’я

Дівчата йдуть на ризиковані кроки в боротьбі із зайвими кілограмами. Непотрібна і неправильна дієта може завдати шкоди, який може закінчитися лікуванням травної системи. Тому, перш ніж регулювати харчування, потрібно порадитися з лікарем. Для тих, хто стежить за своєю талією, ми розповімо про диеах, небезпечних для здоров’я.

Солодка дієта

Ця дієта — мрія ласуни, вона складається з одних шоколадок і цукерок, їх їдять певну кількість і кілька разів на день, при цьому запивають несолодким чаєм. І здається, що мрія збулася, можна худнути і є солодощі, але під цим криється шкоду.

Велика кількість вуглеводів, що надходить в організм, може призвести до погіршення здоров’я і до головних болів. При такій дієті втрачається 3 кг, але чи варті таких жертв подальші проблеми? Ця солодкість буде поза радість і може принести з собою зайві кілограми.

Білкова дієта
Жири в організмі утворюються з вуглеводів, багато дівчат, щоб обмежити їх кількість, вдаються до білкових дієт. Виключають з раціону овочі, фрукти, борошняні вироби, споживають в основному м’ясо і рибу. Таке обмеження допомагає нарощувати м’язову масу і допоможе скинути зайву вагу, але не все так безхмарно.

Організм повинен поповнюватися усіма елементами — білками, вуглеводами, жирами, якщо вони не надходять з їжею, то організм намагається самостійно дістати з того, чим його годують. Тоді білки, які надходять, організм переробляє у вуглеводи, але сама небезпека полягає в тому, що при трансформації білка виділяються продукти переробки, небезпечні для здоров’я, вони є токсичними. Ці речовини сильно вдаряють по обміну речовин і по нирках. Схуднути у вас вийде, але щоб насолодитися цим, у вас не вийде, це вже не буде сил. Просто побалуйте себе хорошим стейком.

Монодієта
Принцип монодієти є вживання тільки певного продукту. Популярні дієти з одним продуктом — яблучна, кефірна, гречана. Ці гастрономічні труднощі, щоб домогтися потрібного результату, доводиться зазнати не один тиждень, і наслідки не змушують себе довго чекати. При цьому харчуванні організму нічого переробляти, він обмежений в корисних речовинах. Крім продуктів монодієти обмежують вживання солі. При такому режимі харчування в організмі збільшується окремі компоненти, з-за чого порушується обмін речовин в організмі і сольовий баланс. Коли закінчується монодієта, повертаються втрачені кілограми, захопивши з собою ще два кілограми. Тому якщо ви збираєтеся очистити організм, вам краще буде зробити розвантажувальний день в тиждень, він піде на користь.

Питна дієта
Це не означає, що можна тільки пити одну рідину, всю їжу потрібно приймати в рідкому вигляді. Меню цієї дієти — соки, протерті овочі, крем-супи. Небезпека цієї дієти полягає в тому, що вона гальмує роботу кишечника і таким чином порушується обмін речовин в організмі. Кишечнику необхідна тверда їжа, вона активізує виділення ферментів, вони запускають його роботу.

Звідси можна зробити висновок, що потрібно пити велику кількість рідини, нормально харчуватися, все це потрібно для організму, іноді можна побалувати себе смачними коктейлями.

Таблеткова дієта
Небезпечним методом схуднення є дієта, при якій застосовуються медикаментозні засоби. Як обіцяють реклами — можна за місяць позбутися десятків кілограм, але при цьому вони замовчують, який буде шкоду завдано організму цими змінами. Не можна самостійно призначати лікарський лікування, можна дуже сильно нашкодити собі.

Тільки після консультації з лікарем слід робити кардинальні зміни в харчуванні, лікар підкаже, як безпечно і правильно боротися із зайвою вагою.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні