Гіалуронова кислота в домашніх умовах і не тільки

Гіалуронова кислота в домашніх умовах може і повинна застосовуватися, так як її внесок у підтримання краси і молодості дуже великий. При цьому вона абсолютно безпечна і практично не має протипоказань.

Навіщо шкірі потрібна гіалуронова кислота?

Позаклітинний матрикс людської шкіри складається з колагену, еластину і гіалуронової кислоти. Еластин робить нашу шкіру еластичною і пружною. Для того щоб підтримувати вміст еластину на оптимальному рівні, необхідно постійна присутність в шкірі великої кількості води. При недостатній зволоженості шкіри відбувається утворення зморшок. Гіалуронова кислота забезпечує утримання молекул води в шкірі, будучи своєрідним резервуаром вологи. Чим старше стає організм, тим менше гіалуронової кислоти виробляє. Це веде до нееластичності, сухості і витончення шкіри, тобто до її старіння.

Як допомогти шкірі підтримувати необхідний рівень гіалуронової кислоти?

Препарати на основі гіалуронової кислоти успішно застосовуються для омолодження шкіри у салонних умовах. Це всім відомі філлери на основі гіалуронової кислоти і біоревіталізація гіалуронової кислотою. У домашніх же умовах можливе застосування різних вітамінів з гіалуронової кислотою, сироваток, кремів і масок на її основі.

У косметології застосовується високомолекулярна і низькомолекулярна гіалуронова кислота. В домашньому застосуванні перевага віддається низькомолекулярної кислоті, так як вона більш ефективно проникає в глибокі шари шкіри. А ось для деяких салонних процедур необхідна саме високомолекулярна кислота, наприклад, саме така форма кислоти входить до складу вищезазначених філлерів.

Вироблення гіалуронової кислоти в організмі можуть стимулювати деякі мікроелементи, зокрема, цинк і магній. Магній у великій кількості міститься броколі, картоплі, шпинаті, арахісі та авокадо. Цинк надходить в наш організм з коричневим рисом, картоплею, арахісом та насінням соняшника.

Так як гіалуронова кислота — природний компонент людського організму, то в чистому вигляді вона є гіпоалергенною. До складу професійних засобів по догляду за шкірою входить саме чистий синтезована молекулярна кислота. У косметології також може застосовуватися гіалуронова кислота, отримана з кісток, суглобів та хрящів тварин і птахів, яка може викликати алергію у людей, схильних до алергічних реакцій. Для тих, хто не схильний до алергій, можливо отримання гіалуронової кислоти в домашніх умовах з продуктів тваринного походження, наприклад, з яєчної шкаралупи або півнячих гребінців.

Маска з гіалуронової кислотою з яєчної шкаралупи

  • Для приготування маски необхідно взяти кілька сирих курячих яєць. Ретельно вимити їх і насухо витерти.
  • Потім яйця розбити і взяти тільки шкаралупу.
  • Шкаралупу слід знов ретельно вимити, так щоб вийшла внутрішня плівка.
  • Поставити на плиту нагріватися фільтровану воду.
  • В цей час шкаралупу потрібно насухо витерти і подрібнити.
  • Подрібнену шкаралупу всипати в киплячу воду і томити на дуже повільному вогні протягом 24 годин, додаючи, при необхідності воду.
  • Готовий відвар остудити і процідити.
  • Отримана рідина багата гіалуронової кислотою. Її слід наносити на обличчя і шию в якості маски.

! Перед використанням такої маски проведіть тест на алергію, завдавши невелику кількість рідини на внутрішню бік ліктьового згину. Якщо протягом доби не спостерігається свербіння, печіння або почервоніння, можна накладати маску на обличчя.

Гіалуронова кислота в домашніх умовах відео

 

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні