Йога для схуднення живота

Йога для схуднення животаІснує таке поняття, як йога для схуднення живота? Допомагає стародавня система впоратися із зайвою вагою? Це питання цікавить багатьох людей, що стежать за своєю фігурою.

Принцип дії

Так чи можна схуднути в області живота за допомогою асан? Фахівці стверджують, що йога дійсно здатна допомогти — вона поєднує відразу 3 фактори впливу (м’язове напруження, зняття внутрішніх психологічних затисків» і збагачення крові киснем). Асани краще поєднувати зі збалансованою дієтою.

Основні рекомендації

Щоб схуднути за допомогою йоги, необхідно займатися регулярно (3 рази в тиждень). Перед тренуванням слід розігріти тіло — можна виконати найпростіші вправи або ж розімнути (розтерти) долонями руки, ноги, живіт, спину. Займатися потрібно на порожній шлунок. При виконанні асан слід контролювати дихання (воно повинно бути ритмічним, спокійним, рівномірним). При наявності захворювань суглобів і хребта рекомендується отримати схвалення лікаря.

Халасана

Лежачи на спині, руки розташуйте вздовж тіла (розгорніть долоні до підлоги).
Відстань між ступнями — приблизно 20 див. Повільно піднімайте ноги до досягнення вертикального положення. Потім, також плавно продовжите рух, заводячи ноги за голову і намагаючись торкнутися пальцями ніг підлоги за головою. Зафіксуйте положення тіла на 30 секунд, після чого поверніться у ІП.

Уттанасана

Ця асана не тільки підсилює м’язи живота, але також сприяє поліпшенню роботи кишечника. Станьте прямо, витягніть хребет вгору, ноги розведіть на відстань ступні власної ноги. Підніміть Руки вгору, зігніть і обхопіть долонями протилежні лікті. Плавно опускайте корпус вниз, намагаючись лобом торкнутися колін. На перших порах зберігайте положення тіла 30 секунд, поступово збільшуйте час виконання асани до 3-х хвилин.

Ардха Чандрасана

У положенні стоячи розведіть на ширину ступні 60-90 см, випрямлені руки розкиньте в сторони. Праву ступню розгорніть вправо на 90 градусів, а ліву в ту ж сторону на кут 45 градусів. Виконайте глибокий спокійний вдих, потім видихніть. Одночасно з видихом почніть рух — нахиліться в правий бік, переносячи вагу тіла на праву ногу, правою рукою зіпріться об підлогу. Ліву ногу підніміть над підлогою (вона повинна бути паралельна йому). Ліву руку направте в стелю. Дивіться в стелю або на долоню лівої руки. Спокійно подихайте, після чого на видиху поверніться в ІП. Повторіть асану в іншу сторону.

Адхо Мукха Шванасана

Лежачи на животі, розведіть ноги приблизно на 30 см, зіпріться долонями об підлогу на рівні грудей. На видиху підніміть тулуб, спираючись долонями і ступнями об підлогу (опустіть голову, руки, спину і ноги випрямити, п’яти постарайтеся поставити на підлогу). Виконуйте асану 1 хвилину. На видиху вийдіть з неї.

Дихальна техніка

Спеціальна дихальна техніка, практикована йогами, дозволяє контролювати почуття голоду. Ляжте на спину, зігнувши ноги і поставивши ступні на підлогу. Одну долоню покладіть на грудях, а другу — на животі. На вдиху сильно втягуйте живіт, а грудну клітку розширюйте. На видиху надувайте живіт, а груди максимально втягуйте. Один цикл дихального вправи включає приблизно 40 вдихів і видихів.

Відгуки

Йога допоможе схуднути не тільки в зоні живота. Відгуки говорять про те, що стародавня система забезпечує комплексний вплив на організм.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні