Клізма для схуднення: відгуки

Для багатьох жінок боротьба з ненависними кілограмами є нагальною проблемою. Хтось п’є таблетки невідомого походження, хтось чаї для схуднення, а найсміливіші вирішуються на очисні клізми.

Якщо почитати захоплені відгуки людей, які випробували на собі чудодійну силу клізми, то обов’язково зважишся на цю не дуже приємну очисну процедуру. Більшість жінок стверджують, що клізми допомагають навіть при недотриманні дієти. За рахунок очищення кишечника за один раз можна втратити до 2 кг. ваги.

Ось що пишуть люди — клізми для схуднення: відгуки тих, що худнуть:

Катерина: «Я чула і читала багато різних відгуків про клізмах. Але сама особисто боялася використовувати даний метод з-за ряду можливих побічних ефектів і протипоказань. Протягом тривалого часу пробувала багато різних способів прибрати злегка виступаючий животик. Все було безрезультатно. Думала, як схуднути? У підсумку я зважилася на очищення клізмою. Курс з семи процедур допоміг прибрати животик. На даний момент ретельно стежу за своїм раціоном і стежу за тим, щоб кишечник працював, як годинник».

Єва: «Не так давно вирішила пройти курс клізм. Перший день змогла протриматися всього хвилину і відразу після очищення ваги показали мінус 1 кг. На наступний день процедура була проведена з меншою кількістю розчину, однак результат виявився не менш ефектним — мінус 2 кг. На третину процедуру я зважилася через тиждень, так як на протязі всього часу відчувала себе повністю спустошеною і легкою».

Але крім позитивного досвіду є чимало тих, хто залишається розчарованим.

Клізма для схуднення: відгуки незадоволених тих, що худнуть людей:

Марія: « Я як медсестра не рекомендую кому-небудь використовувати клізму в цілях схуднення. Крім позбавлення від вмісту кишечника, ви вымываете багато корисні речовини. Найкраще посидіти на збалансованій дієті або зайнятися спортом».

Світлана: «У період проведення курсу клізм постійно відчувала дискомфорту в животі. За пару тижнів вдалося скинути до 7 кг зайвої ваги. Клізми справи з завидною періодичністю, тому врешті зрозуміла, що мікрофлора кишечника порушена і тепер доведеться лікуватися. Так я змогла схуднути, але за рахунок власного здоров’я».

Відгуки лікарів про клізмах для схуднення

Хто рекомендує клізми для схуднення? Люди, впевнені в тому, що причиною зайвої ваги є зашлакованість організму. Але в офіційній медицині немає поняття «шлаки», не можна його знайти і в медичних довідниках.

Володимир Михайлов, лікар, кандидат медичних наук: «Згідно теорії простих людей, клізми покликані очистити організм від токсинів і шлаків, отруйних організм і є причиною зайвої ваги. Але поняття «шлаки» досить абстрактно і придумано воно тими, хто заробляє на зневірених людей і тими, хто здатний звалити муки совісті на містичні причина ожиріння. Шлаки отруюють організм?

Отруєння можливе тільки в тому випадку, якщо ви страждаєте сильними, хронічними запорами. Безумовно, після курсу клізм вага знижується, що підтверджують відгуки про клізмах для схуднення. Але скидання ваги відбувається не тільки за рахунок очищення вмісту кишечника, але і за рахунок великої кількості супутньої рідина. До того ж, курс клізм в обов’язковому порядку повинен супроводжуватися якими-небудь обмеженнями в їжі. В результаті знижується калорійність раціону і починається схуднення. Очищений кишечник сам по собі ніяк не допоможе спалити калорії і зменшити апетит.

Клізми дають недовговічний ефект схуднення. А ось побічні дії можуть зберігатися досить довго. Приміром, професійні лікарі вже давно встановили тісний взаємозв’язок між частими клізмами і атонічним колітом. Дане захворювання лікується в стаціонарі.

З усього вищесказаного слід зробити один висновок: клізма — серйозний крок, тому перш ніж на нього зважитися слід змінити свій раціон на низькокалорійний і зайнятися спортом.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні