Корекція зайвої ваги

Наше тіло є нашим багажем, яке ми несемо все своє життя. Тому, чим більше багажу понад норму, тим коротше наш шлях. Ожиріння є по суті накопиченням жирових клітин в організмі. Вони зазвичай пов’язані з наступними чинниками: генетичними, відсутністю фізичної активності, наявністю ендокринних розладів, переїдання, використання надмірної кількості жирної їжі, малорухливим способом життя, стресами, психічними навантаженнями.

Для корекції зайвої ваги використовуються складні програми, що включають різні методи. Це дієта, фізична активність у поєднанні з сучасними методами апаратної косметології.

Такий підхід допоможе вам схуднути і закріпити результат протягом тривалого часу.

Дієтологія

Якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги і одночасно поліпшити загальний стан здоров’я, така наука, як дієтологія прийде вам на допомогу. Кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати індивідуальну коригувальну програму, з допомогою якої можна досягти бажаного результату. Індивідуальна комплексна програма збалансованої дієти призначена для відновлення гормонального фону, нормалізації кишкового тракту, травлення, обмінних процесів в організмі і складається, враховуючи смаки замовника. Вам не доведеться обмежувати себе, щоб відчувати голод і дискомфорт. Одночасно така корекція ваги виключає прийняття препаратів, що спалюють жир. За допомогою збалансованої дієти відбувається управління калоріями, кількісним і якісним складом білків, жирів, вуглеводів, мінералів, мікроелементів, вітамінів та інших біологічно активних речовин. Після курсу програми, завдяки якій відбувається корекція надмірної ваги, ви зможете уникнути таких захворювань, як атеросклероз, хвороба серця і кровоносних судин, жовчно-кам’яна та виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки, цукровий діабет, остеопороз і так далі. Крім того, зміцниться ваша імунна система.

Примхи дієти

Метою більшості дієт є швидка корекція ваги, яку можна побачити відразу. Необхідно проконсультуватися з лікарем, перш ніж використовувати програму для схуднення. Пропонуємо деякі популярні дієти, які призводять до швидкої втрати ваги.

Ця дієта включає в себе вживання кожен день в загальній складності близько 64 рідких унцій (8 чашок) холодної води, через регулярні проміжки часу. Випивайте склянку води перед кожним прийомом їжі для придушення апетиту, що змусить вас не відчувати голод. Не додавайте підсолоджувачі у воду. Щодня приймайте полівітаміни для поповнення поживних речовин, які не втрачаються під час частого сечовипускання.

Можна пити тільки овочеві або фруктові соки. Деякі варіанти цієї дієти включають прийом вітамінів або поживних речовин поряд з соками.

Соки призначені для того, щоб допомогти вашому організму позбавитися від токсинів і зайвої рідини в організмі.

Стверджують, що капустяна дієта допоможе втратити до 5 кілограм на тиждень. Вона включає в себе дієту з низьким вмістом жирів і високим вмістом клітковини. Вживайте капустяні супи, капусту в сирому вигляді.

Ця дієта триває протягом семи днів і не рекомендується в якості постійного застосування для довгострокової втрати ваги з-за того, що може статися брак поживних речовин в організмі.

Що пропонує сучасна медицина

Ожиріння, або надмірна вага є однією з найбільш важливих проблем сучасної медицини. Нерухомий спосіб життя та споживання калорійної їжі є самими основними ризик-факторами ожиріння, яке у поєднанні з генетичною схильністю сприяє збільшенню маси тіла. У сучасній літературі є численні дані про важливу роль вільнорадикального окислення в патогенезі ожиріння. У зв’язку з цим застосування природних антиоксидантів з метою корекції зайвої ваги набуло активний інтерес в процесі дослідження. Численні дослідження показали ефективність природних антиоксидантів у корекції підвищеного рівня холестерину в крові, тригліцеридів і ЛПНЩ.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні