Косметичний масаж обличчя — найкращий спосіб зберегти молодість

Косметичний масаж обличчя — це відмінна зарядка для м’язів. Саме за допомогою цієї процедури можна зробити шкіру обличчя пружною, а також позбутися від зморшок.

Масаж, який виконаний за всіма правилами, значно впливає на лімфодренаж, а також на мікроциркуляцію кров’яного потоку. За рахунок цього з особи йдуть ознаки набряклості. При правильному проведенні масажу тканини насичуються необхідною кількістю кисню. Тому після масажу шкіра виглядає доглянутою і здоровою.

Певні техніки масажу дозволяють позбутися від зморшок, в тому числі і мімічних. Масаж дозволяє забути про такі проблеми, як прищі і пігментні плями. Також цей метод є досить ефективним способом боротьби з першими ознаками старіння. Позбутися ненависного другого підборіддя і в’ялої шкіри теж можна за допомогою масажу.

Правильно виконаний масаж — це можливість зробити шкіру пружною, свіжою, молодою.

Не секрет, що саме на обличчі розташована величезна кількість біологічних точок. Оскільки кожна з точок відповідає за роботу будь-якого органу, то стимуляція їх веде до поліпшення роботи всього організму. Правильний масаж обличчя дає відчути гармонію не тільки в тілі, але й в душі.

Як часто необхідно робити масаж обличчя?

Професійний масаж обличчя роблять курсами. Зазвичай один курс включає в себе мінімум десять сеансів. На тиждень масаж робиться, як правило, два рази. Бажано, щоб це відбувалося в одні і ті ж дні тижня і в однаковий час. При цьому в рік необхідно пройти не менше двох курсів. Тоді ефект від процедури буде максимально тривалим.

Варто зауважити, що результати, отримані від процедури масажу, помітні буквально відразу після його проведення. Так, змінюється колір шкіри, з’являється відчуття деякого тонусу.

Починати регулярно відвідувати косметолога з метою масажу шкіри обличчя необхідно в 27 років. Саме в цьому віці проявляються ознаки передчасного старіння.

Потрібно спеціально готувати шкіру перед кожним сеансом масажу?

Перед процедурою шкіру обличчя необхідно підготувати. Вона повинна бути ідеально очищена. Неприпустимо наявність декоративної косметики на шкірі під час масажу.

Шкіру обличчя перед масажем розпарюють. Для цього компрес робиться за допомогою гарячого рушники. Звичайне вафельний рушник потрібно потримати над парою, а потім прикласти до обличчя на десять хвилин. Температура рушники повинна бути комфортною, в іншому випадку не уникнути опіків.

При проведенні процедури масажу можна застосовувати зволожуючі креми або оливкове масло. Наносити одне з цих коштів необхідно за 10-15 хвилин до процедури. Це необхідно для того, щоб шкіра максимально ввібрала в себе все саме корисне з них.

Використання крему або масла запобігає розтягнення і зрушування шкіри, а також не дає утворюватися зморшки. При цьому розпарена шкіра відмінно вбирає в себе всі корисні речовини, які містяться в кремі або маслі. Таким чином, процедура дає подвійний ефект.

В яких випадках масаж обличчя протипоказаний?

Масаж протипоказаний при наявності на обличчі ознак гострих дерматологічних проблем. Також не можна відвідувати косметолога з метою вчинення будь-яких процедур у період, коли на шкірі є запалення.

В результаті тривалого перебування на сонці може з’явитися опік, що також є протипоказанням до масажу.

Чи можна робити масаж обличчя будинку?

Варто зауважити, що косметичний масаж обличчя, відео якого можна скачати в Інтернеті, є одним з найпоширеніших і недорогих, але при цьому дієвих методів збереження шкіри у відмінному стані. І оволодіти цим методом може кожен.

Масаж починають робити з зони чола. Для цього кінчики пальців обох рук треба прикласти до зони перенісся і постукуючими рухами переміщатися в бік скронь і назад. Такі рухи необхідно повторювати протягом п’яти хвилин. Варто пам’ятати, що шкіра обличчя ніжна, тому всі рухи, які відбуваються в цій галузі, повинні бути акуратними і плавними. Не допускаються сильні натискання.

Дуже обережно необхідно працювати з зоною очей, бо шкіра в цих місцях легко розтягується. Тому ніжними постукуючими рухами кінчиків пальців потрібно пройтися під очима і в куточках.

Далі масажується шкіра навколо рота. На жаль, саме в зоні рота з’являються перші зморшки. В даному випадку потрібно плавно пересувати кінчики пальців (постукуючими рухами) від улоговинки під нижньою губою, до ямочки — над верхньою.

Шия також є тією зоною, де потрібно використовувати масажні руху. Однак не масажується центральна частина шиї, так як можна завдати шкоди роботі щитовидної залози. В області шиї використовуються виключно погладжування. Як правило, робота ведеться тільки з боків шиї.

Завершується масаж плавними круговими рухами погладжують рук по обличчю.

І наостанок…

Безумовно, масаж особи є однією з найприємніших косметичних процедур. Проте в даному питанні особливе значення має регулярність її проведення. Вся справа в тому, що тільки регулярно проводиться масаж може допомогти добитися потрібного ефекту. В іншому випадку, масаж, зроблений лише раз, ніяк не вплине на структуру шкіри. Шкіра на обличчі дуже тонка, і вона потребує постійного повноцінному догляді.

Косметичний масаж обличчя відео

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні