Купити саджанці годжі в Україні: плодові чагарники

Стаття про саджанці годжі, особливості цієї рослини, способі вирощування і догляду за ним. Також розказано про те, де можна саджанці годжі купити, де купити саджанці годжі в Україні.

Плоди годжі вже кілька років популярні, особливо в колі знаменитостей і знатних людей, які вибрали ці ягоди для зміцнення власного здоров’я. На сьогодні деревця годжі досить відомі і доступні для всіх громадян.

Тибетські годжі — ось цілюще представник роду звичайної дерези. Саме за цією рослиною женуться звичайні і казково багаті люди.

Всі пам’ятають доблесних воїнів нінзя, які, як кажуть, мали свою незвичайну силу і стійкість. Ці та інші заслуги воїнів у чому приписують саме ягодам. З покоління в покоління китайці передають один одному рецепти вирощування рослини і регулярно застосовують його в своєму раціоні.

Ще недавно ягоди годжі можна було лише придбати на ринках з величезною ціною, а ось тепер у кожного є можливість посадити деревце вдома.

І хоча на батьківщині годжі росте на лужних кам’янистих грунтах, воно прекрасно уживається на чорноземах, практично не боячись сухості і холоду (не вмираючи навіть при температурі 28-30 градусів). У теж час годжі важко переносить надмірну вологість, йому набагато простіше мириться з посухою (але оптимальним є помірне зволоження).

Деревця годжі в Україні вирощують на Волині, в Херсоні та інших регіонах, тому саженци годжі купити не складе труднощів, потрібно тільки знати, як їх правильно висаджувати. Так от, висаджують годжі рядами з відстанню один від одного 1,5 — 2 метри, а міжряддями 2-3 метри. Посадочна яма для деревця — 50x50x50 див. Спочатку туди засипають 1 л золи деревини і 10 л перегною. Все це перемішуються з землею, і тільки після цього висаджують рослину.

У перші роки розвитку дерева пагони частіше опускаються на землю. Для того, щоб їх підтримати, потрібно відразу після висаджування встановити опору, близько 2,5 м заввишки. Три роки знадобиться для формування скелетних гілок. Треба залишати по 3-5 найсильніших і довгих на кущ.

Вже на цих основних гілках формуються бокові, довжиною 20-50 см і плодові. Подальший догляд за рослиною досить сходствен з вирощуванням винограду. Плодові гілки щороку потребують сильного обрізання, в ході якого на кожній повинно залишатися 1-4 нирки.

Купити саджанці годжі в Україні можна замовивши товар в інтернеті або купуючи годжі у людей, які займаються розповсюдженням дерева з цінними ягодами. Щоб вибрати гарні саджанці, потрібно знати основні критерії їх вибору.


Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні