Лікувальне голодування в домашніх умовах

Що собою являє лікувальне голодування — цікавить багатьох. Лікувальне голодування є одним із способів лікування певних хвороб. Лікувальне голодування призначається для виведення з організму шкідливих речовин, що накопичилися внаслідок захворювання. Сам механізм голодування вивчений недостатньо, не дивлячись на кількість літератури на цю тему.

Існують дані про позитивну дію голодування на людський організм при лікуванні хвороб центральної нервової системи, що розвилися з-за інтоксикацій організму, інфекційних захворювань, шкірних хвороб, захворювань суглобів і ін. Зазвичай лікувальне голодування проводиться під наглядом фахівців, але в деяких випадках дозволяється проведення даної процедури в домашніх умовах.

Що відбувається в організмі при лікувальному голодуванні

З кожним курсом голодування організм омолоджується, у результаті загострюється розум, збільшується працездатність. При лікувальному голодуванні організм задіює сили (резервні), відновлюють природний обмін речовин. Одночасно відбувається активація всіх відновлювальних процесів в організмі на клітинному рівні, а також руйнування заражених або недоброякісних клітин і молекул.

Перед початком голодування в домашніх умовах необхідно очистити кишечник (клізми). Також фахівці радять при голодуванні проходити такі процедури як: дихальна гімнастика, масажі, ванни і ін При лікувальному голодуванні в домашніх умовах періоди голоду повинно змінювати відновлення. При голодуванні людина повністю, на 1-7 днів відмовляється від їжі. Відновлювальний процес повинен тривати стільки ж, скільки днів тривало голодування.

Багато людей в домашніх умовах використовують лікувальне голодування, щоб скинути зайві кілограми. Даний метод позбавлення від зайвої ваги і ожиріння шкідливий і небезпечний для здоров’я. Якщо протягом тривалого часу голодувати, губляться і розпадаються білки тканин, перестають надходити в людський організм мінерали і вітаміни. Зменшується кількість пластичних матеріалів, необхідних для будови клітин. Під час безконтрольного голодування продукти неповного окислення білків і жирів і молочна кислота накопичуються в крові, кислотно-лужний баланс порушується і знижується в крові цукор.

При тривалому голодуванні в домашніх умовах може різко падати артеріальний тиск, може розвинутися гіповітаміноз, недокрів’я. Також трапляється порушення психіки, ураження волосся і шкіри. Незворотні зміни можуть розвинутися в кишечнику, нирках і печінці. Саме тому в домашніх умовах тривалий лікувальне голодування може бути небезпечним. Перш, ніж приступити до голодування, обов’язково потрібна консультація з лікарем та виконання усіх рекомендацій.

Добове голодування в домашніх умовах

Добове голодування будинку проводиться або від сніданку до сніданку, або від вечері до наступного вечері. Лікувальне голодування проводиться тільки з використанням дистильованої води. У воду можна додати трохи лимонного соку або меду. Ці добавки сприяють розчиненню шкідливих речовин, токсинів в організмі, для більш легкого їх проходження через нирки. Цей орган у добовому голодуванні грає головну роль.

Триденне і семиденне лікувальне голодування будинку

У домашніх умовах також допускається трьох і семиденне лікувальне голодування. Це можна здійснювати тільки з дозволу лікаря, після проходження необхідних обстежень. Фахівець повинен повністю пояснити, як проводити лікувальне голодування будинку і як з нього виходити. Під час голодування рекомендується постійно перебувати вдома, відпочивати в разі нездужання. При такому лікувальному голодуванні отрути залишають організм і він очищається.

До відмови від їжі потрібно підготуватися морально. Не можна починати лікувальне голодування при емоційних навантаженнях. Настрій має бути тільки позитивним. Саме голодування слід розділити на три етапи. Це вхід, відмова від їжі і вихід з голодування. Також підготовка до очищення організму необхідна. Полягає воно в правильному харчуванні за деякий час до лікувального голодування. Дуже важливо знати, які відчуття можуть бути присутніми під час голодування — це повинен пояснити фахівець.

Існують і інші методи лікувального голодування, що призначаються професійними лікарями, з урахуванням індивідуальних особливостей організму.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні