Медовий масаж для схуднення

Масаж здавна вважався способом лікування, релаксації і схуднення. При дотриманні правильної техніки можна досягти дуже хороших результатів.

Медовий масаж по праву вважається самим ефективним в позбавленні від обсягів і целюліту. Є строга технологія виконання такого масажу, і якщо її не дотримуватися, то масаж просто не вийде. Перед процедурою треба розпарити шкіру. Найкраще підійде лазня або сауна. Але можна і просто посидіти в гарячій ванні. Після цього необхідно витертися насухо. Краще не робити масаж в тому ж приміщенні, тому що пар у повітрі не сприятиме приклеюванню меду. Після того як ви переконаєтеся, що руки і тіло повністю сухі, нанесіть на долоні трохи меду. Після цього розмажте мед тонким шаром по поверхні шкіри. Ось тут починається найцікавіше. Потрібно прилеплять долоньки до тіла, а потім отлеплять їх. Спочатку це досить приємно. Але потім мед починає вбиратися і густіти. Відривати прилиплу долоньку все важче і болючіше. Але потрібно потерпіти цю біль, ефект вас просто вразить.

Коли ви робите медовий масаж для схуднення, на долонях через кілька хвилин після початку масажу з’являється біла суміш. Деякі кажуть, що це шлаки, які виходять через пори. Інші стверджують, що це густа піна, яка утворюється від збивання меду. Насправді це епідерміс. Верхня частина шкіри відшаровується під таким інтенсивним механічним впливом і залишається на руках. Після появи такої білої суміші на руках можна закінчувати масаж. Потрібно ретельно змити всі залишки з шкіри і намазати її живильним кремом. Можна зробити медове обгортання. Воно також дуже ефективно і корисно. Мед містить активні компоненти, такі як амінокислоти, антиоксиданти і вітаміни, які проникають в шкіру і насичують її. Мед дуже ефективний для схуднення живота.

Після медового масажу шкіра стає гладкою, бархатистою і ніжною. Щоб позбутися целюліту, краще всього робити медовий масаж через день протягом місяця. Можна зробити масаж рук для схуднення таким способом. Після двотижневого відпочинку потрібно повторити курс. Медовий масаж для схуднення у поєднанні з правильним харчуванням і регулярними фізичними навантаженнями здатний прибрати до 5 см об’єму за тиждень!

Але є й протипоказання при виконанні такого виду масажу. Це алергія на мед і близько розташовані капіляри. Не можна робити такий масаж і вагітним. Вкрай небажаний такий масаж для схуднення з медом для людей із захворюваннями серця.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні