Меню роздільного харчування на 7 днів: приготуйтеся худнути смачно!

Головне правило роздільного харчування — не поєднання не сумісний. А якщо простіше, то потрібно правильно поєднувати продукти для меню роздільного харчування на 7 днів. Тому роздільне харчування для схуднення потрібно детально продумувати.

Їжа правильно підібраний і правильно поєднана добре засвоюється, і не дозволяє осісти зайвого кілограма на боках. Тому необхідно навчитися правильно поєднувати продукти.

Витоки про сумісність продуктів йдуть в Америку. Саме американський лікар-дієтолог Герберт Шелтон вперше зміг описати правила сумісності деяких продуктів. Принцип його ідеї полягає в наступному: необхідно розділити всі продукти, які організм засвоює по-різному. Вся справа в тому, що більшість продуктів, в яких є жири, білки і вуглеводи вимагають різних ферментів для їх перетравлення організмом. Потрапляючи в шлунок всі разом вони дуже важко перетравлюються і заважають один одному. В результаті утворюється важкість у шлунку, накопичується зайва вага, порушується обмін речовин. Саме для того, щоб полегшити травному тракту життя, і була створена методика роздільного харчування.

Описано цілий ряд правил, яких необхідно дотримуватися в поєднанні продуктів, для того щоб уникнути деяких неприємних наслідків. Головне з яких — чим більше інгредієнтів на тарілці, тим складніше організму засвоювати їжу. Тому роздільне харчування для схуднення так важливо. Чим легше їжа, тим це краще для фігури і здоров’я в цілому. По-перше, не можна змішувати кислу і вуглеводну їжу, а також білки з крохмалями. По-друге, різні види білків також не повинні бути змішані в одній тарілці. По-третє, не варто заважати білки з жирами, а також білки з кислими фруктами, які будуть перешкоджати їх засвоєнню. Крохмалі і цукру також не можна змішувати. Кавун, диню і молоко ні в якому разі не можна вживати з якими-небудь іншими видами продуктів.

Для схуднення важливо розглянути меню роздільного харчування на 7 днів, тому що так буде легше дотримуватися режиму харчування, і тим самим схуднення піде швидше і не зашкодить здоров’ю організму. Варто висвітлити деякі правила, які будуть діяти в семиденної системі роздільного харчування. Прийом їжі необхідно робити не менше 5 разів за день, перерва між якими повинен становити приблизно, 3 години. Рідини не повинно бути більше 1,5 літрів на добу, в тому числі тут і перші страви. Вечеряти необхідно не пізніше 7 години вечора. З роздільного харчування на 7 днів коштує виключити такі продукти, як хліб, цукор, тваринні жири. Картоплю варто вживати дуже рідко і в малих кількостях.

Відомо, що дуже корисно дотримуватися роздільне харчування. Меню на тиждень якраз дозволить налагодити роботу шлунка, а також дозволить схуднути. Варто розглянути деякі варіанти меню роздільного харчування.

У перший день можна зробити наступне: цибулю і моркву дрібно порізати і обсмажити їх на 1 столовій ложці рослинного масла. Потім будь-яку крупу (наприклад, гречану) , в кількості 200 грам, залити 600 мл води і змішати зі смаженими овочами. Варити до готовності, додавши спеції і трохи солі.

Для другого дня роздільного харчування пропонується вживати 2 кг різних овочів, крім картоплі. З них можна готувати салати заправляти олією.

Третій день: також необхідно є різні овочі загальною масою 1,5 кг, а також 400 г нежирних м’ясопродуктів. До м’ясних продуктів тут відносять: курку, індичку, кролика.

Четвертий день: за весь день важливо з’їсти, приблизно, 2 кг фруктів, бажано сезонних, які виростають в смузі де проживає людина, яка харчується за цим принципом.

П’ятий день роздільного харчування включає в себе кисломолочні продукти, такі як кефір, кисле молоко або йогурт, а також 400 г сиру і одне яйце. Можна зробити сирники, або ліниві вареники.

Шостий день: цей день варто провести на різних овочах в кількості 1,5 кг і 400 г риби, чи інших морепродуктів. Деякі види овочів можна замінити на морську капусту. Рибу запікають, або відварюють.

Сьомий день: тут харчування складається з супу на основі овочів, або борщу, який буде без круп та м’яса. Можна додати в перше блюдо пару картоплин.

Дане меню можна використовувати не один раз, а необмежену кількість днів, головне, щоб всі дні йшли по порядку.

Через тиждень роздільного харчування можна відчути те, що зазначена кількість продуктів може виявитися зайвим, але його не можна скорочувати. В гіршому випадку організм не отримає необхідних вітамінів.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні