Метод схуднення доктора Ковалькова: як схуднути?

Метод схуднення доктора Ковалькова дав можливість Олексію стати одним з найбільш затребуваних дієтологів у Москві. Схуднення з доктором Ковальковым передбачає не тільки зниження ваги.

За останні три роки великою популярністю почала користуватися методика схуднення, розроблена російським лікарем Олексієм Ковальковым. Він надав можливість аудиторії по новому розглянути базові цінності.

Фахівцеві вдалося коротко і доступно систематизувати основні підходи до схудненню. Ефект, який виробляє дана методика можна побачити своїми очима — автор методики на шість місяців позбувся 50 кілограм зайвої ваги.

Метод схуднення доктора Ковалькова дав можливість своєму авторові стати одним з найбільш затребуваних московських дієтологів. Доктор на власному досвіді розробив технологію схуднення, яку використовує у своїй клініці, пацієнтами якої стало вже більше 3 тисяч чоловік. Подробиці методики схуднення викладені в кількох книгах доктора Ковалькова.

Основною відмінною рисою методики харчування Ковалькова є агресивна і рішуча критика, спрямована на сучасні підходи до втрати ваги. Дієтолог виступає палким противником строгих і монодієти. На думку Олексія, чоловік не повинен кидатися в крайності і регулювати свою вагу короткочасними голодуваннями, що чергуються з нападами обжерливості. Будь-яка заборона, на думку доктора, призводить до непереборного бажання його порушити.

Схуднення з доктором Ковальковым передбачає не тільки на зменшення ваги, але й перебудову розумових процесів. Занадто стрімко скинувши вагу, людина може стати жертвою нав’язливої ідеї знову поправитися. Для досягнення оптимальної ваги і підтримки його в межах норми, необхідно дотримуватися кількох порад.

По-перше, необхідно для себе визначити причину, яка зумовила виникнення надлишкової ваги. Схуднути може лише та людина, яка усвідомлює і бере на себе відповідальність за стан власного організму (так як хтось інший в такому разі за нього схуднути не може) . Обов’язково необхідно для себе сформулювати свої завдання і цілі з урахуванням довгострокової перспективи.

Згідно думку доктора Ковалькова, кожна людина здатна стати струнким і здоровим, без використання каторжних методик схуднення. Дуже важливо прийняти і змиритися з механізмом втрати ваги і усвідомити розмір користі, яку приносить організму даний процес. Багато хто наївно вірять чарівним жиросжигающие таблеткам і поясів, в надії, що все відбудеться дивовижним чином і вирішувати нічого не потрібно буде. Доктор Ковальков, навпаки, наполягає на тому, щоб людина розуміла, що він сам повинен дбати про свою стрункості.

На підставі особистого досвіду доктором була складена дієта, яка дозволяє впливати на організм плавне і комплексну дію. Скинути вагу і підтримувати його в необхідних рамках можна постійно проводячи роботу над собою. В першу чергу необхідно позбутися від харчової залежності, а зайва вага піде сам по собі.

До переваг дієти доктора Ковалькова можна віднести здоровий і збалансований режим харчування, в який включено оптимальна кількість корисних речовин. Багато хто віддає перевагу даної методики схуднення з-за того, що вона не передбачає суворий контроль за кожної спожитої в їжу калорией. Кожен з пацієнтів у праві самостійно підбирати собі складові раціону і характер їжі. Дотримуючись даної методики, людина не відчуває постійне відчуття голоду.

Основне питання, на яке відповідає дієтолог, як схуднути Ковальков, відповіддю є зміна обміну речовин м’якими способами. Ризиковано підстьобувати це важливий процес різкими голодуваннями, таким чином можна подвоїти не тільки втрачену вагу, але і отримати безліч проблем зі здоров’ям. Доктор ні для кого не встановлює строків схуднення, все суто індивідуально. Дуже важливо втриматися на заявленій дистанції і не здавати своїх позицій.

Перш ніж скористатися методикою доктора, необхідно пройти мінімальне обстеження в будь-якій найближчій клініці. При наявності хронічних захворювань умови схуднення обов’язково необхідно обговорити з лікарем. Також без підтримки кваліфікованого фахівця не варто братися за схуднення в тому випадку, якщо кількість надлишкової ваги перевищує позначку 30 кілограм.

Автор умовно поділяє свою методику на три стадії — підготовка, основна стадія і підтримання оптимальної ваги. На кожному з етапів передбачений свій тип харчування. Крім змін в раціоні, пацієнт повинен попрацювати над збільшенням динаміки власного життя.

Дана методика передбачає приділяти увагу різного роду анаеробним і силових навантажень. До останнього типу навантажень слід приступати лише тоді, коли процес метаболізму буде запущений максимально активно.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні