Методика Ковалькова «Худнемо з розумом»: відгуки про схуднення

Часто жінки задаються питанням: як схуднути? Тут може бути відповіддю методика схуднення Ковалькова. Варто розглянути більш докладно, як працює методика Ковалькова на людей із зайвою вагою.

Методика Ковалькова «Худнемо з розумом» є досить суворої, але тим не менш дуже дієвою. Вона проста у своєму застосуванні, і при цьому вона легка в досягненні потрібного результату, яким є скидання зайвої ваги.

Дана методика для схуднення розроблена дієтологом Олексієм Ковальковым, який створював її на основі власного досвіду, а також найбільш ефективних і новітніх досліджень в області фармакології, дієтології та ендокринології. Ефективність методики «Худнемо з розумом» доведена їм, Олексій схуд спочатку на 50 кг за півроку, а потім поступово довів показання до 70 кг. Після чого він зважився написати книгу «Методика доктора Ковалькова», але на цьому він не зупинився, і світ побачив нову роботу «Худнемо з розумом! Методика доктора Ковалькова». У ній він виклав всі правила і принципи, які дотримувався при схудненні.

В основі методики є головне — дотримання комфорту в дієті для людини, а також уникнути багатьох помилок, які часто роблять при прагненні схуднути. Суть даної методики Ковальков постарався довести як можна простіше і зрозуміліше для всіх верств населення. У цьому йому допомогло створення покрокової інструкції до схудненню. Методика Ковалькова оснащена на кожному її етапі даними досліджень в області дієтології, а також прикладами з власної практики, і закріплена медичними фактами.

Успіх даного способу схуднення полягає в тому, що в ньому немає голодування, даний пункт замінений на роздільне низькокалорійне харчування, яке дуже грамотно і ефективно складено; існує спеціальний комплекс фізичних вправ, що сприяє схудненню; підтримка організму медикаментозно; правильний психологічний настрій, а також поради, як підтримати досягнутий вагу і не набрати його знову дуже довгий час.

Принцип дії методики полягає в тому, що спочатку необхідно відповісти на питання, навіщо людина хоче схуднути? Це питання дуже важливе, тому перш ніж приступити до схуднення, необхідно спочатку задати це питання і спробувати отримати на нього відповідь. Адже в правильному відповіді полягає достатньо багато успіху. Цікаво, що методика Ковалькова «Худнемо з розумом» укладає в собі не тільки харчування, але і поживний режим дня. Важливо, щоб сон був повноцінним, тобто не менше 8 годин на добу. Він як раз і стане запас бадьорості і фізичних сил. У харчуванні важливо не голодувати, а навпаки харчуватися, приблизно 5-6 разів на день, це дозволить почувати себе в хорошій формі весь день. Також дана методика відкидає і заборона на прийом їжі після 6 годин вечора. Це тут зовсім не важливо, адже методика доктора Ковалькова побудовано на основі тренувань, які допоможуть спалюванню зайвого жиру. Тренування на першому етапі схуднення — аеробіка, а на другому вона вже замінюється на силові вправи.

Крім того, методика схуднення Ковалькова велике значення приділяє поєднанню вуглеводів, жирів і білків. Як правило, без білків неможливо повноцінно харчуватися, вони є будівельним матеріалом для організму. Вживати їх потрібно не менше 70 г в день. Головне, щоб білкова їжа була у вигляді рослинної їжі, і ні в якому разі не тваринної. Роздільне харчування виключає прийом вуглеводної і білкової їжі в одній страві. Прості вуглеводи в даній методиці абсолютно виключені. Дуже-дуже рідко можна звичайно з’їсти маленьку булочку, але лише тоді, коли вага прийде до заповітної цифри. Енергетичні витрати добре буде заповнювати кашами з зернових і круп, але виняток становлять манна крупа і шліфований рис, також можна вживати висівковий хліб, фрукти. Серед фруктів на першому місці у методики Олексія Ковалькова яблука і грейпфрути. Жири, які можна вживати — горіхи, рослинні олії, рибу, яка багата омега-3-ненасичених жирних кислот, а також кисломолочні продукти.

В якості заборонених продуктів виступають практично всі солодощі (варення, цукор, шоколад, мед, цукерки, а також кондитерські вироби) , алкоголь, всі газовані напої, жирні види м’яса і риби, манка, білий рис, хлібобулочні вироби з вищих сортів борошна, картопля, кукурудза, буряк, морква.

Варто тут також розповісти про основні етапи методики. Їх налічується лише 3. Перший полягає в тому, що спочатку організм готується до нової системи харчування. За рахунок вживання великої кількості зелені, овочів і фруктів відбувається спалювання жирів, але для того щоб прискорити цей процес доктор Ковальков пропонує здійснювати щоденні прогулянки. Другий етап важливий для приведення ваги до норми. Тут меню повинне бути таке, щоб не виникало голодування. На даному етапі до аеробіки потрібно буде додати кілька силових вправ. І, нарешті, заключний етап, він створений для підтримки вже отриманого результату протягом 2-3 років. Організм вже легко адаптувався до прийому здорової їжі, тому це досить легкий етап.

Багато жінок, а також деякі чоловіки використовують дану методику, і цілком задоволені її результатами. Методика Ковалькова, відгуки про яку в більшості своїй позитивні, допомогла вже багатьом скинути зайву вагу. Жінки пишуть у своїх відгуках про те, що вона допомагає поглянути на дієту, з іншого боку, і допомагає усунути головний джерело проблеми зайвої ваги. Дуже багатьом подобається книга Ковалькова, навіть чоловіки говорять про те, що вона написана дуже докладно і доступною мовою. Головне, що відзначають всі люди, які скористалися цією методикою, — це те, що разом з схудненням відбувається оздоровлення самого організму в цілому. Деякі люди встигають з даним методом схуднути до 30 кг за всього лише якихось 3 місяці.

Рекомендовано перед початком застосування методики «Худнемо з розумом» пройти медичне обстеження, для того щоб виключити гострі хронічні захворювання. Також під час схуднення потрібна приймати комплекс вітамінів.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні