МКЦ (микроцеллюлоза) для схуднення: відгуки

Відмінним замінником природного целюлози є МКЦ. Після того, як вона потрапляє в органи травлення при контакті з водою засіб починає розбухати. За рахунок цього виникає відчуття наповненості шлунка і, відповідно, знижується апетит. Завдяки таким властивостям вона зменшує калорійність харчування і сприяє зниженню ваги. Але і це ще не всі позитивні якості препарату. Продовжуючи рух по органів травлення, микроцеллюлоза діє як щітка, очищаючи стінки кишечника від відкладень.

Для того щоб зрозуміти, чи варто використовувати це кошти, потрібно почитати відгуки про МКЦ (микроцеллюлозе) для схуднення. До речі, вона входить в рейтинг засобів для схуднення.

Марина: почала використовувати МКЦ з метою позбутися зайвих кілограмів. Як і зазначено на упаковці, в перші дні випивала по 10 таблеток. Вже через тиждень я збільшила дозу до 30 пігулок на добу. Перший курс зайняв у мене один місяць. В результаті цього талія помітно пострункішала, так і вага зменшився на кілька кілограмів. Результатом задоволена і поки планую зробити ще пару курсів для того, щоб досягти великих результатів.

Ірина: почитавши відгуки про МКЦ (микроцеллюлозе) для схуднення, вирішила випробувати на собі цю методику. В результаті цього вага нехай трохи, але знизився. До того ж перестали турбувати болі в животі в області кишечника. Також хочеться відзначити, що я стала відчувати себе набагато краще.

Ольга: перше моє знайомство з МКЦ було не дуже приємним. Не уважно прочитала вказівки в інструкції і в перший же день почалися проблеми зі стільцем. Попутно турбували болі в животі. Апетит, звичайно, зменшився, але ось такі побічні дії мене не зовсім радували. Вирішила ще раз почитати про МКЦ (микроцеллюлозе) для схуднення: відгуки дали можливість зрозуміти, де ж я зробила помилку. А уся справа в тому, що я просто не люблю пити багато води. А це є обов’язковою умовою при використанні цього препарату. В результаті цього я під час наступного курсу випивала в день не менше двох літрів води. Болі в цей раз не турбували, так і стілець нормалізувався. Так я зайвий раз переконалася, що перш ніж почати новий метод, слід дуже уважно про нього почитати.

Ксенія: мій організм взагалі рідко реагує на будь-які методики схуднення, ось і МКЦ не дав мені потрібного результату. Єдине, я помітила зменшення апетиту, але вага протягом місяця не змінився ні на грам. Буду далі шукати способи, що дозволяють позбутися від зайвої ваги і сантиметрів. Спробую дієти.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні