Очищення організму рисом

Очищення організму рисом може проводити будь-яка людина самостійно. Цей процес не вимагає особливих затрат та багато часу. Через два тижні чищення організму ви відчуєте себе дуже добре і помітно схуднете.

Вже давно відомий спосіб очищення організму рисом. Рис чинить величезний благотворний вплив на людський організм. Після використання даного способу ви відчуєте, наскільки покращився обмін речовин, загальне самопочуття, робота печінки, очищення нирок, а також зникли проблеми з шкірою і зменшилися болі в суглобах. Такий метод був секретом тибетських лам, який відкрився зовсім недавно.

Отже, в чому ж полягає сенс очищення по-тибетськи? Метод дуже цікавий тим, що рису вам знадобиться стільки столових ложок, скільки вам зараз років. Рис гарненько промийте і покладіть в банку. Залийте теплою кип’яченою водою і накрийте банку кришкою. Після цього слід помістити банку з рисом в холодильник, де вона простоїть до ранку.

Вранці злити воду, що залишилася і візьміть одну ложку рису. Варити його потрібно протягом 4 хвилин без додавання солі. Їсти порцію рису потрібно в 7.30 ранку натщесерце. Після того, як ви з’їли рис, не можна їсти і пити протягом трьох годин. Залишки рису в банку знову потрібно залити водою і поставити в холодильник. Дану процедуру потрібно проводити, поки не закінчиться весь рис.

Чому ж очищення кишечника рисом настільки ефективно? Секрет цього методу полягає в кристалічній структурі рису. Коли ми готуємо рис саме таким чином, то крохмаль з клітин вимивається і крупа стає, як губка, яка всмоктує в себе всі шкідливі речовини в організмі. Завдяки цьому людський організм позбавляється від шлаків, від солей, відбувається очищення суглобів та інші позитивні моменти. Рис, приготовлений подібним методом, не перетравлюється в кишечнику і виконує в організмі роль адсорбенту.

Якщо ви почитаєте відгуки про очищення з допомогою рису, то зрозумієте, наскільки ефективний цей метод. Чистку практично сирим рисом проводять багато людей в Росії і відзначають позитивний ефект після проведення всього курсу чищення. Взагалі рис корисно їсти і просто так, тому слід обов’язково вводити його в свій раціон, тоді ви завжди будете почувати себе добре. Особливо корисний бурий рис, який довше засвоюється в організмі і відмінно допомагає при схудненні. Через місяць регулярного вживання бурого рису в їжу, ви помітите відмінні результати в схудненні, поліпшення здоров’я і травлення.

Якщо ви поєднаєте очищення організму рисом разом з дієтою, на основі вживання продуктів без солі, тоді чистка пройде ще більш успішно. Також потрібно зменшити споживання солодкого, жирного і кислого. Даний метод не має протипоказань, тому його можна застосовувати кожному, хто може витримати довгий час без приправ і солі. Також під час рисової чищення організму рекомендується вживати продукти, які багаті кальцієм, такі як сир, сир, йогурти і кунжут.

У всіх є різні причини, щоб проводити чистку організму рисом. Хто хоче скинути зайву вагу, інші — покращити стан свого здоров’я, а деякі бажають пройти цю процедуру, щоб запобігти ожирінню і поява шкідливих речовин в організмі. У будь-якому випадку дана процедура впливає на організм позитивно і за короткий термін призводить його в нормальний стан.

Чистку організму потрібно проводити навіть тим, хто не відчуває особливої тяжкості в животі, у кого немає проблем з травленням і станом шкіри, а також тим, хто не відчуває різних проблем з фізичним станом організму. Даний метод не вимагає великих витрат грошей і часу. Зате після проведення всього курсу очищення, ви відчуєте легкість і помітне покращення стану, як фізичного, так і емоційного.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні