Пластичний масаж особи — передова методика нехірургічної підтяжки

Пластичний масаж особи являє собою унікальну передову методику нехірургічної підтяжки, під час якої масажист, наче скульптор, «ліпить» форму обличчя, створює контури і лінії, опрацьовує «проблемні» зони. Такий масаж дозволяє зберегти або повернути юний овал обличчя і уникнути вікових змін його контурів. Це не тільки омолоджуюча процедура і профілактика вікових змін, але й лікувальний масаж, що дозволяє зняти напругу м’язів обличчя. Слід зауважити, що в сучасній косметології застосовуються різні методики масажу, але саме пластичний масаж дозволяє домогтися дивовижних результатів у короткі строки і підтримувати його протягом тривалого часу.

Ефекти від пластичного масажу особи

Пластичний масаж надає сильне, але оптимальне вплив на тканини обличчя і шиї, в результаті чого поліпшується кровообіг, зміцнюються м’язи, підвищується тургор шкіри, істотно знижується набряк, покращується колір обличчя, розгладжуються окремі зморшки, носогубні складки згладжуються, підтягується шкіра щік. Шкіра стає свіжою, пружною. По суті, такий масаж можна вважати хорошою альтернативою хірургічним та ін’єкційним методами корекції особи. У ході процедури активізується діяльність сальних залоз, виявляється вплив на підшкірно-жирову клітковину, нерви, лімфатичні вузли і судини.

Показання до проведення пластичного масажу особи

Показаннями до проведення пластичного масажу є:

 • млява, старіюча шкіра;
 • зниження м’язового тонусу;
 • надлишок жирових тканин.

Проводиться масаж людям старше 30 років, іноді пацієнтів більш молодого віку для лікування проблемної шкіри. Наприклад, він є складовою частиною лікування вугрового висипу.

Такий масаж рекомендується проводити курсом, який передбачає проведення 10-15 процедур. Кількість процедур залежить від стану шкіри пацієнта або пацієнтки. Особливо важливо не переривати курс (сеанси проводяться через день). Після проходження повного курсу пластичного масажу рекомендується протягом двох місяців робити підтримуючі процедури. Для людей, які відрізняються схильністю до сухості шкіри, процедура проводиться з використанням тальку або косметичного крему.

Техніка пластичного масажу особи

Пластичний масаж повинен проводитися тільки висококваліфікованим фахівцем — косметологом з вищою медичною освітою, так як техніка виконання сильно впливає на кінцевий результат.

В процесі процедури чергуються між собою притискають, вібраційні і фіксують рухи, які проводяться строго по масажних лініях. Це дуже важливий аспект проведення пластичного масажу, який слід враховувати, щоб не розтягнути шкіру в процесі процедури. Загалом, використовувані в пластичному масажі прийоми не відрізняються від таких, що використовуються при інших методиках масажу. Головна відмінність полягає лише в техніці розминання, яке в даному випадку виконується по колу зворотно-поступальними рухами. Починається масаж з погладжування, після чого слід рухатися по масажних лініях зверху, закінчуючи фіксацією на кожній лінії.

В ході масажу використовуються або поверхневе, або глибоке розминання.

Поверхневе розминання особи:

 • від середини підборіддя у напрямку до мочки вуха;
 • від носа в напрямку скронь;
 • від куточка рота в напрямку козелка;
 • від зовнішньої частини ока в напрямку скроні через перенісся і надбрівну дугу;
 • від скроні до нижньої щелепи через щоки;
 • від середини лоба у напрямку до скроні.

Поверхневе розминання шиї:

 • від підщелепної області у напрямку до мочки вуха;
 • від грудини до шиї вгору по передньобоковій поверхні;
 • від нижньої щелепи в напрямку ключиці до грудини і підключичної області.

Потім проводиться глибоке розминання, схема якого збігається з поверхневим розминкою, після чого застосовується биття (так зване стаккато). Воно проводиться знизу вгору по масажних лініях. На наступному етапі пластичного масажу здійснюється вібрація — знизу вгору. На останньому етапі проводиться погладжування.

Після пластичного масажу шкіра протирається лосьйоном і накладається відповідна маска. Іноді застосовуються маски з ліфтинг — ефектом, які закріплюють і підсилюють ефект пластичного масажу.

Відгуки про пластичному масажі особи

Так як пластичний масаж пов’язаний і з приємними відчуттями під час проведення процедури, а не тільки з чудовими результатами, то більшість пацієнтів, що проходять пластичний масаж особи, залишають позитивні відгуки. Суть негативних відгуків полягає в тому, що деяким пацієнтам подібна послуга недоступна через відносну дорожнечу при виконанні її тлумачним і кваліфікованим лікарем-косметологом.

Вартість процедури масажу

На пластичний масаж особи ціни варіюються від 500 до 2000 рублів і обумовлюються рівнем підготовки лікаря-косметолога, який буде проводити процедуру. Як правило, професійні лікарі, за плечима яких сотні проведених пластичних масажів, вимагають за свої послуги не менше 2-х тисяч. Новачки в галузі готові виконати процедуру за 500 рублів.

Пластичний масаж обличчя відео

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні