Препарати для відновлення обміну речовин

В нормальному стані мікрофлора шлунково-кишкового тракту насичена різноманітними мікроорганізмами, кожен з яких виконує ту чи іншу функцію і по-різному впливає на метаболізм людини. Ми забезпечуємо цю мікрофлору різними поживними речовинами. Якщо ці речовини токсичні, рано чи пізно це призведе до порушення рівноваги в обмін речовин. Це рівновагу, часом, дуже важко відновити за рахунок одного лише правильного харчування, іноді наша мікрофлора потребує медикаментозної допомоги.

Для цього і існують препарати для відновлення обміну речовин. Найбільш поширені та відомі серед них — пробіотики. Це препарати, які містять живі мікроорганізми аналогічні тим, які загинули під впливом різних причин. Перебуваючи в шлунково-кишковому тракті, вони розмножуються і пригнічують дію патогенних мікроорганізмів.

Є кілька видів проботиков:

  • Монокомпонентні. Містять штам одного виду мікроорганізмів, що володіють сорбуючі дією. Бактерії швидко заселяють слизову оболонку шлунка і кишечника, стійкі до впливу багатьох патогенних мікроорганізмів. Виводять токсини і шлаки з шлунка і кишечника.

  • Полікомпонентні. Ці препарати для відновлення обміну речовин містять кілька видів бактерій. Їх легко вживати з іншими видами лікувальних засобів і навіть з антибіотиками. Засоби для прискорення обміну речовин цього типу швидко відновлюють мікрофлору шлунка і кишечника, пригнічують патогенні бактерії, стійкі до дії шлункового соку. Ці препарати більше спрямовані на активну боротьбу з шкідливими мікроорганізмами, ніж на відновлення мікрофлори. Бактерії, які в них використовуються, мають високий рівень антагонізму до токсинів, а так же швидко і назавжди виводять їх з кишечнику.

Дані препарати для відновлення обміну речовин розраховані на тривалий прийом, тільки так вони можуть дати очікуваний результат. Крім того, лікування мікрофлори шлунка має відбуватися разом із застосуванням правильного харчування.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні