Рецепти свіжовичавлених соків для схуднення

З свіжовичавлених соків організм отримує багато корисних речовин (пектини, калій), які не тільки оздоровлюють людини, але і сприяють схудненню. Достатньо побути на «соковитою» дієті один день на тиждень або один тиждень в місяць — результат буде в наявності! На яких же продуктах ґрунтуються рецепти свіжовичавлених соків для схуднення?

Дієта на свіжовичавлених соках побудована на таких умовах: Ви не їсте ніякої їжі крім соків, організм при цьому надходять корисні речовини — тільки в рідкому вигляді. Соки — дуже корисні і поживні, непогано насичують, і тому цілком можуть замінити собою прийоми твердої їжі. Для підтримки ваги можна вільно пити під час вечері і сніданку тільки фреш, а для посилення результату схуднення — замінити будь-яку їжу соком і водою. Ось такі рецепти для схуднення.

Схуднути на соках можна по-всякому. Є навмисно розроблені рецепти свіжовичавлених соків для схуднення. Головною умовою тут є те, що соки повинні бути тільки свіжовичавлені, а не консервовані, проварені і т.д. У свіжих соках є пектини, які і служать для очищення і схуднення. Калій сприяє виведенню зайвої рідини з організму. Фреші не обтяжують роботу шлунково-кишкового тракту, легко засвоюються, абсорбують токсичні відкладення і сприяють їх виведенню. Свіжовіджаті соки активізують процеси обміну речовин в організмі, позитивно впливають на серцево-судинну систему і нирки.

Фахівці вважають, що дуже сприятливо для здоров’я влаштовувати розвантажувальні «соковиті» дні, але набагато результативніше — 1 тиждень на місяць. Починати, звичайно, треба з меншого. Ви можете поєднувати вживання соків з рецептами корисного сніданку для схуднення.

Для приготування фрешів вибираються різноманітні плоди, відштовхуючись від індивідуальних побажань, смаку, особливостей організму, сезону, стану здоров’я. Існують рецепти свіжовичавлених соків для схуднення, які пропонують певні склади. Американським ученим Норманном Уокером розроблені спеціальні лікувальні курси на свіжовіджатих соки для схуднення. Уокер радить щодня вживати (на вибір) до півтора літра овочевого соку:

• морквяний (5 частин) + шпинатний (3 частини);

• морквяний (2 частини) + гарбузовий (1 частина) + буряковий (1 частина) + сік з кореня селери (1 частина);

• в рівних пропорціях морквяний і гарбузовий сік;

• морквяний (10 частин) + буряковий (3 частини) + огірковий (3 частини).

Хто більше любить фруктовий фреш, рекомендуються такі коктейлі:

• по півсклянки яблучного і апельсинового соку + 1 ч. ложка меду + кілька крапель лимонного соку;

• яблучний (5 частин) + морквяний (3 частини) + гарбузовий (2 частини).

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні