Робимо обгортання червоним перцем для схуднення

Обгортання з червоним перцем допомагають не тільки вирішити питання із зайвою вагою, але і позбавитися від целюліту. Якщо робиться таке обгортання, перець червоний треба додавати обережно, що детально описано в статті.

Щоб отримати струнку й підтягнуту фігуру не обов’язково відчувати на своєму організмі різні дієти, які можуть бути небезпечні для здоров’я. Набагато більше користі буде від спеціальних перцовых обгортань.

Косметичні обгортання з застосуванням червоного перцю дає максимальний результат, до того ж це одна з найбільш ефективних методів для схуднення. Якщо робиться таке обгортання, перець червоний сприяє інтенсивному розігріву клітин шкіри, отже, відбувається посилення і процесу кровообігу. В результаті інтенсивно розщеплюються наявні жирові відкладення.

Якщо ж такі обгортання будуть проводитися регулярно, з організму буде виводитися вся зайва рідина, відбувається не тільки зменшення обсягів тіла, але і пропадає самий головний ворог жіночої краси — целюліт. Самим головним достоїнством цієї косметичної процедури є те, що проводити її можна і самостійно в домашніх умовах, головне дотримуватися кількох простих правил.

Бажано обгортання з червоним перцем робити в поєднанні з іншими активними компонентами — це можуть бути і ефірні масла, і фрукти, шоколад, кава. Така суміш здатна впливати на шкіру просто чарівну дію. Буквально після першої процедури будуть помітні перші позитивні результати, які зможуть дійсно приємно здивувати і порадувати. Нижче наведено кілька дієвих рецептів для проведення перцевого обгортання.

Обгортання з горілкою і перцем. У цьому випадку знадобиться взяти червоний мелений перець (одна чайн. ложечка) і змішати з чорним перчиком (дві чайн. ложечки), потім вводиться невелика кількість солі і меленого кави. Суміш ретельно перемішується і розбавляється горілкою — в результаті повинна вийти суміш консистенції однорідної консистенції не дуже густої сметани.

Отримана суміш рівним шаром наноситься на шкірі, після чого треба обернутися простий поліетиленовою плівкою і сховатися теплою ковдрою, можна надіти теплі штани. Така процедура повинна тривати близько 20-ти хвилин.

Обгортання з фруктами і червоним перцем. Щоб приготувати суміш для цього виду обгортань, дозволяється застосовувати абсолютно будь-які свіжі ягоди і фрукти. Приміром, просто ідеально з цією метою підходять свіжі абрикоси, банани, яблучка, полуничка, грейпфрут, ананас, чорниця та інші плоди.

Для початку з фруктів готується пюре, яке має набути однорідну консистенцію — з цією метою можна застосовувати блендер. У результаті повинна вийде рівно один стаканчик готового фруктового пюре, до якого додається сама паприка (рівне одна стіл. ложечка) і заздалегідь збиті вершки (приблизно дві стіл. ложечки).

Всі компоненти ретельно перемішуються і отримана маса наноситься безпосередньо на шкіру. Така суміш не тільки сприяє спалюванню всіх наявних жирових відкладень, але і просто ідеально зволожує шкіру.

Обгортання з шоколадом і перцем. Щоб зробити таку суміш для обгортання, знадобиться взяти порошок какао (приблизно 250 грамів) і розвести водою (вода повинна бути гарячою) — у результаті повинна вийти густа маса.

Тепер в суміш вводиться червоний перчик (дві чайн. ложечки). Всі складові добре перемішуються і треба суміш залишити на деякий час, щоб злегка охолола. Як тільки маса охолоне, її можна наносити на шкіру і залишити десь на 20-ти хвилин.

Обгортання з кавою і паприкою. Для приготування суміші знадобиться взяти прості кавові зерна (приблизно 50 грамів) і подрібнити за допомогою кавомолки. Потім до кави вводиться паприка (рівне одна чайн. ложечка) і рідкий мед (дві або три стіл. ложечка). Всі складові добре перемішуються, і отримана маса тоненьким шаром наноситься на проблемні ділянки.

Тепер тіло обертається простий харчовою плівкою і треба сховатися теплою ковдрою, щоб створити ефект сауни. Тривалість такої косметичної процедури повинна становити близько 15-ти хвилин, але не менше, так як в противному випадку не буде отриманий бажаний результат.

Перш ніж приспати безпосередньо до нанесення на шкіру суміші, треба провести невеликий експеримент — трохи маси наноситься на шкіру кисті, якщо з’явиться нестерпне печіння, тоді треба додати ще трохи меду або кави.

Для того, щоб від обгортання отримати максимальний результат і за короткий проміжок часу позбутися від більшої кількості кілограмів, такі процедури треба проводити регулярно.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні