Сирна дієта як спосіб схуднути

Струнка фігура в наш час є символом краси, здоров’я і успіху. Тому не дивно, що багато жінок, та й чоловіки теж, прикладають великі зусилля для того, щоб відповідати такого еталону.

Способів скинути зайву вагу і підтримувати своє тіло у формі, по суті, всього два. Перший передбачає регулярне відвідування тренажерних залів, де за допомогою фізичних навантажень можна спалити отримані під час прийому їжі калорії. Прихильники другого способу вирішують проблему позбавлення від зайвої ваги з допомогою однієї з дієт, тобто з допомогою зменшення надходження калорій в організм під час їжі.

Однією з таких дієт є сирна дієта, що відноситься до низькокалорійним, або як їх ще називають «голодним». Витримати її нескладно, і протипоказань у неї немає.

Суть сирної дієти

Дієта досить проста — весь раціон харчування за одну добу становить від 200 до 500 грам якомога менше жирного сиру. У такому випадку організм буде отримувати всього від 600 до 800 калорій. Сир багатий білком, в ньому присутні необхідні людському організму мікроелементи. Але він не дуже смачний, особливо нежирний, і перетравлюється протягом години, з-за чого незабаром після прийому їжі худне знову відчуває голод.

Тому, щоб сир був не тільки корисним, але і смачним, в нього можна додати інші продукти. Щоб він був не таким сухим, додають нежирний кефір або знежирену сметану. 2-3 столові ложки цілком достатньо. Підійде так само несолодкий йогурт. Крім того, до сиру можна додати деякі продукти з низьким вмістом калорій, наприклад, варене куряче м’ясо, варену яловичину, креветки, мюслі, фрукти, яйця, зелень. У будь-якому випадку, добавок не потрібно класти багато і вони не повинні містити багато калорій. Щоб не перестаратися з добавками, необхідно пам’ятати, що загальний їх обсяг не повинен перевищувати розмірів курячого яйця.

Правила сирної дієти

Як було вже сказано, сир швидко перетравлюється, тому весь денний сирний раціон потрібно поділити на 5-6 порцій, останню з яких можна залишити на вечір або ніч, на випадок, якщо в цей час доби почуття голоду посилиться.

Сир краще запивати чистою водою. Можна також зеленим чаєм. Загальній обсяг випивається рідини повинен скласти близько 2 літрів.

В залежності від того, як швидко худне хоче досягти бажаного результату, він може використовувати сир для схуднення одним з двох нижченаведених способів.

При першому способі, сир і нечисленні добавки до нього є єдиною їжею, яку їдять, котрі худнуть. За допомогою такої дієти за тиждень можна скинути близько 3-4 кілограмів без особливих зусиль. Під час цієї дієти частина ваги втрачається за рахунок води, яка пішла з організму. Тому через деякий час вага трохи відновиться. Щоб не нашкодити собі, необхідно пам’ятати, що тривалість монодієти не повинна перевищувати тиждень.

Другий спосіб призначений для тих, хто бажає скинути вагу грунтовно і надовго. Згідно з цим способом, необхідно встановити один день в тиждень, протягом якого раціон становить 100 грамів сиру на вечерю. Кількість доданих продуктів необхідно зменшити у три рази. Сирно-фруктова дієта для другого способу не підходить.

Результати дієти на сирі
Застосовуючи таку дієту, за 6 місяців можна скинути близько 5-7 кілограм. Хоча для кожного цей показник індивідуальний. Дієта буде давати результат за умови, що в інші дні худне утримується від надмірного споживання їжі. Як вже стало зрозуміло, що другий спосіб не такий швидкий, але більш здоровий і надійний.

Таким чином, сирна дієта досить проста, результативна й не так болить, як деякі інші. Тому якщо ви хочете скинути зайву вагу, але серед існуючого зараз різноманіття дієт не знаєте на якій зупинитися, спробуйте сирну дієту. Головне сильно захотіти, і ви досягнете бажаного результату.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні