Система Олексія Ковалькова: поради, котрі худнуть

Для тих хто зневірився розлучитися із зайвою вагою допоможе метод Ковалькова, який націлений на виправлення життєвої позиції та поліпшення здоров’я в цілому. Поради Ковалькова допоможуть назавжди змінити фігуру. Про це у статті.

Олексій Ковальков — творець власної методики схуднення, керівник клініки, відомий московський дієтолог. Він пропонує не дієту зі строгими обмеженнями, а спосіб життя якого потрібно дотримуватися завжди.

На перший погляд відмова від багатьох продуктів видасться складним, що може відштовхнути від вибору такого способу схуднення. Дієта Ковалькова дуже сувора, але його система спрямована на те, щоб організм не просто навчився обходитися без шкідливих для нього елементів живлення, але і перебудував обмін речовин на новий рівень. Кожен етап методики націлений на досягнення поставлених цілей, щоб надалі здоровий спосіб життя увійшов у звичку і не викликав негативних емоцій.

Система Ковалькова передбачає відмову від продуктів, що містять прості вуглеводи в користь овочів і заміну білка тваринного походження рослинними жирами. При цьому гарнір вживається окремо від рибних страв та м’яса.

Під категорію заборонених продуктів потрапляють ті, які містять цукор, у тому числі нешкідливі на перший погляд мед, варення і компоти. Гарнір не повинен бути приготований з картоплі, рису або кукурудзи, а також потрібно утриматися від вживання білого хліба. Вуглеводи організм буде черпати з бобових, які можна їсти досхочу. Заборонено включати в своє харчування продукти, які не корисні навіть тим, хто має нормальну вагу: напівфабрикати, копченості, соління, продукти з консервантами і барвниками, алкоголь і особливо пиво. Іноді можна дозволити собі трохи столового вина.

Води потрібно пити багато — від 2 до 3 літрів в день. Їсти можна, але тільки фруктами або овочами. Також корисно долучитися до вживання сочевиці, висівок, бобів, зернових грубого помелу. Таке харчування допоможе відчистити організм від зайвих токсинів, приведе в норму обмінні процеси, зменшення споживання вуглеводів поступово призведе до зниження ваги.

На відміну від інших подібних методик, метод Ковалькова пропонує включатися в процес повернення здоров’я і краси поетапно. Так організму і психіці легше адаптуватися до майбутніх змін. На першому самому складному етапі, який назвали підготовчим вдасться скинути близько 5 кілограм за два-три тижні. На цьому етапі важливо долучитися до новим кулінарним винаходам у вигляді каш з злакових культур та різних круп, фруктів, сирих овочів, бобових. Потрібно повністю відмовитися від смаженої їжі і перейти на варену і парову.

Тим, хто успішно подолав перші два тижні, можуть переходити до другого початкового етапу, метою якого стає запуск всіх систем організму. Потрібно максимально відчистити шлунок і кишечник від шкідливих відкладень і токсинів, навчитися їсти маленькими порціями і почати щоденні спортивні тренування. Силові навантаження на тренажерах поки не знадобляться. Перевагу слід віддати бігу на свіжому повітрі або пішим прогулянкам протягом 40 хвилин. У харчуванні повинні бути кисломолочні продукти, овочі, житній хліб. Пити потрібно по-як і раніше багато. Перекушувати потрібно зеленими яблуками і грейпфрутами і так 2 тижні.

Третій етап-найтриваліший до 7 місяців, називається він звикання. Мета — стабільне зниження ваги та втрата більшої частини кілограмів за встановлений період. Методика Олексія Ковалькова дозволяє на даному етапі включати в меню м’ясо, рибу і морепродукти, а також знежирений сир та інші кисломолочні продукти. Харчуватися потрібно різноманітно не менше 5 разів на день. Натщесерце потрібно випивати стакан води для зменшення прошарку жиру під шкірою. Вага знижується у всіх по-різному, але процес обов’язково буде рухатися вперед.

На останньому четвертому етапі відбувається закріплення отриманого результату. На цьому етапі важливо виконувати всі отримані раніше рекомендації. Вже можна поступово вводити картоплю, курку і м’ясо індички, іноді навіть дозволяти собі заборонені продукти в помірних дозах, дотримуючись правила роздільного харчування. Стежити за собою на четвертому етапі знадобитися 2-3 роки, потім це увійде в звичку.

Тим хто використовує поради Ковалькова відзначають, що втрата ваги відбувається стабільно 3-4 кг в тиждень. При цьому не потрібно постійно рахувати калорії і виснажувати себе тривалими тренуваннями. Можна їсти після шостої вечора всі, крім важких вуглеводів. У жінок, які скористалися цим методом ні виснажливого відчуття голоду, яке змушує зупинитися на підлогу шляху до мети. Харчування з численними обмеженнями, як в інших строгих дієтах, не призводить до погіршення загального стану здоров’я, а навпаки — сприяють очищенню та відновленню життєвої енергії і фізичного здоров’я. Єдина вимога, що пред’являється до охочим схуднути — мати величезне бажання й конкретну мотивацію скинути вагу, а також хронічні захворювання та інші протипоказання до дієт.

Тільки точне дотримання всіма правилами харчування та виконання поетапної зміни способу життя, а також регулярні фізичні навантаження дозволять не тільки розлучитися із зайвими кілограмами, але і в подальшому утримувати свою вагу в нормі.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні