Скидаємо зайву вагу з користю для себе

Насправді будь-який організм влаштований таким чином, що зайва вага заважає жити, і він з радістю готовий позбутися від нього. Нам треба лише допомогти йому. Тому нашу звичну дієту ми розділимо на дві частини. Одна частина це фізичні і розумові вправи при цьому, не відволікаючись від повсякденних справ і роботи, друга це контроль живлення.

Щоб почати худнути, нам потрібно кожен день або як мінімум 5 днів на тиждень проходити пішки близько 1 км, це може бути похід у магазин, від метро до роботи і з роботи до метро, переміщення по офісу, з роботи додому і з дому до роботи. Можна більше, просто тоді ви будете витрачати більше енергії і організму в перший час буде складно віддавати таку велику кількість енергії. Тому не будемо мучити себе зайвими навантаженнями. Одного кілометра буде цілком достатньо.

Далі в перебігу ви повинні поговорити не менше 1 години або ж почитати вголос як мінімум 15 хвилин, абсолютно будь-яку книжку. Можете навіть читати. Так само не погано і творча робота, а так само якщо дозволяє час, можете займатися письменством (допускається і набір тексту на клавіатурі), звичайно, просто передрук тексту це не кращий варіант, а ось, що-небудь описати або вигадати це найкращим варіантом буде. Так само буде корисно якщо ви позанимаетесь аналітикою, припустимо по дорозі додому можете зайти в ряд магазинів і проаналізувати цінову політику того чи іншого товару і відзначити для себе де дешевше він продається. Все вище перераховане особливо для тих людей, які працюють в офісі, а не вдома. Буде не тягарем виконувати, а може, і будете отримувати задоволення.

Тепер, що стосується харчування. Харчуйтеся так само зазвичай, як харчуєтеся, але при цьому не забувайте, що напої або продукти харчування, які по своїй суті не приносять користі організму, краще взагалі не вживайте. Наприклад, чіпси, солодкі газовані напої, смажені в маслі пиріжки та інша продукція, пончики і т.д. Тобто все це не потрібно нашому організму.

Обмежувати себе в солодкому, борошняне, смаженому і так далі можна, але не обов’язково. Ваш організм сам себе обмежить від цього. Вам головне потрібно навчитися прислухатися до себе, що зараз йому потрібно. Якщо під час роботи, вам дуже захотілося солодке тістечко, то не чиніть опір, сходіть в магазин, купіть і з’їжте, можете запити його водою або завареним чорним чаєм.

Якщо під час проведення співбесіди або наради ви раптом зрозуміли, що ви хочете пити, то краще буде проста чиста вода, краще не газована і без зайвих солей, мається на увазі, тих мінералок, що продаються у нас в магазинах. З часом ви самі усвідомлюєте, що ви стали харчуватися на багато краще, що ви різко зменшили споживання солодкого, мучного, що ви менше стали вживати смажене, більше вас потягнуло на більш дієтичне. Як показує практика, вже через тиждень народ почав відмовлятися від жирних сортів м’яса на користь дієтичним, таким як куряче.

Наостанок хочу дати кілька рекомендацій.

 • Не ставте перед собою мету схуднути, ви схуднете без мети.
 • Не заморачивайтесь з дозуванням їжі, ваш організм сам скаже вам, коли вам вистачить.
 • Не шкодуйте ті продукти, які ви не доїли чи не випили, можете віддати їх голодному колеги по роботі або просто викинути.
 • Якщо ви палить людина, то паліть стільки, скільки хоче ваш організм, не треба бігати курити за компанію. Викурюйте теж стільки, поки не зникне потяг, докурювати сигарету не треба. Краще ви потім ще раз сходіть, запаліть цигарку.
 • Не треба кожен день вставати на ваги і засмучуватися, що ж я не худну. Ви тільки собі нашкодите.
 • До початку процесу схуднення, краще не розповідати нікому про те, що ви вирішили схуднути, зайві питання, розпитування, користі вам не додадуть.
 • На закінчення хочеться сказати, що виконуючи всі перераховані вище рекомендації, ви через деякий час зможете отримати величезну кількість позитивних емоцій. Коли ваші члену родини або колеги по роботі побачать, що ви худнете з кожним днем, але при цьому, не відмовляючись від жирної і солодкої їжі.

  Реальний приклад з життя:

  Секретарка на одній з комерційної фірми, довгий час переживала із-за своєї фігури, мовляв, клієнти приходять, а вона тут така товста сидить. Одного разу я їй порадив цю дієту, вона подивилася на мене як на ідіота і нічого не відповіла. Буквально через пару місяців наші спільні колеги по роботі почали помічати, що секретарка кожен день все стрункішою і стрункіше, але при цьому вона кожен день їсть торти і тістечка.

  Виявляється її організм був влаштований таким чином, що при вживання кондитерського цукру, вироблялася величезна кількість енергії для його подальшої переробки. Що в сумі перевищувало надходить потік енергії. В кінцевому підсумку, її успіхи були помічені нашим генеральним директором і через 3 місяці вона отримала посаду першого заступника директора.

  Добавить комментарий

  запис в діагностичні центри України
  Поле обязательно для заполнения
  Поле обязательно для заполнения
  Запис здійснюється через сервіс Лікарні