Содова дієта для схуднення

Про корисні властивості харчової соди відомо вже давно, але найбільшу популярність цей продукт придбав ще у 80-х роках минулого століття, коли онколог з Італії, Туліо Сімончіні, почав відчувати гідроксид натрію на онкохворих (і, варто відзначити, досить успішно). Взагалі ж, у XX столітті соду активно застосовували для лікування різних захворювань шлунка, а сьогодні вона багатьох зацікавила як жиросжигающего кошти. Содова дієта для схуднення хоча і вважається досить ефективною і досить недорогий дієтою (порівняно з іншими), але застосовувати його слід з обережністю.

Вживання соди одночасно з їжею сприяє зниженню апетиту, погіршує всмоктування жирів і їх розщеплення. Тобто при попаданні в шлунок ця їдкий луг допомагає нейтралізувати жири, що містяться в їжі — її дію приблизно таке ж, що і при оттирании жиру з газової плити. До того ж сода надає сприятливий вплив на енергетичні та біохімічні процеси, насичує клітини киснем, у зв’язку з чим підвищується і загальний стан організму. Вражає, чи не правда?

Але якщо ви вирішили схуднути за допомогою такої методики, насамперед, проведіть процедуру ознайомлення»: пошукайте інформацію в Інтернеті, почитайте відгуки про дієту з харчовою содою. Адже якщо поглянути на це з іншого боку, цей спосіб схуднення може дуже згубно позначитися на вашому здоров’ї. І таке «втручання» в поєднанні з неправильною дозуванням може привести до деяких проблем з шлунком, починаючи від пошкодження слизової і закінчуючи появою кровоточивих виразок. Тому тут необхідно строго дотримувати дозування і вести контроль за станом свого організму.

Як скинути вагу за допомогою соди?

З дією соди на організм людини ми трохи розібралися, тепер можна перейти безпосередньо до самої дієті. Існує 2 методики схуднення: перша — це содові ванни; друга — вживання соди всередину. А так як нас цікавить більше другий спосіб, саме про це ми і поговоримо. Для приготування содового розчину потрібно всього два інгредієнти — сода і вода (краще фільтрована або кип’ячена).

Найголовніше тут — не перестаратися. Пити соду потрібно дуже обережно, уважно спостерігаючи за своїм організмом. І якщо раптом ви відчули нехай навіть незначне нездужання, дискомфорт, негайно припиняйте дієту і обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Варто зауважити, що найбільший ефект від застосування содової дієти для схуднення досягається, якщо поєднувати її з содовими ваннами з додаванням морської солі.

Рецепт приготування напою. У склянці теплої води необхідно розвести 1/2 чайної ложечки соди (починати краще з 1/5 ложки, поступово збільшуючи дозування). Пити отриманий розчин слід вранці натщесерце за півгодини до їди. Для отримання більшого ефекту в напій можна додавати лимонний сік або невелику кількість столового оцту.

Думка лікарів і відгуки про дієти з харчовою содою

Лікарі дуже неоднозначно відгукуються про содової дієті, але в основному вони не вітають такий спосіб схуднення (втім, як і народну медицину в цілому). І в чомусь вони праві. Адже сода — це їдкий луг, яка має властивість утримувати рідину в організмі, що, у свою чергу, може призвести до появи набряків і підвищення артеріального тиску. А тривале вживання цієї лугу в їжу взагалі може призвести до порушення кислотного балансу в організмі (до алкозу), і, як наслідок, до появи таких симптомів, як діарея, блювання, метеоризм, головний біль та інші неприємні наслідки.

Але якщо вас це не лякає, і ви ставите питанням «Як скинути вагу за допомогою соди?», то постарайтеся хоча б передбачити всі можливі наслідки «сидіння» на цій дієті. Для цього зовсім не обов’язково йти до фахівця — можна просто ознайомитися з відгуками в Інтернеті, почитати відповідну літературу, і зробити висновки для себе. Погодьтеся, адже здоров’я — це те, без чого життя втрачає справжню красу і насиченість. А чи вам потрібна краса ціною здоров’я?

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні