Холестериновая дієта

Практично кожна сучасна жінка мріє мати струнку витончену фігуру. Щоб домогтися бажаного, вона готова пожертвувати усіма улюбленими ласощами, виснажувати своє тіло фізичними вправами і навантаженнями.

Сьогодні існує маса способів скинути зайву вагу. Це і спеціальні фізичні вправи, і розвантажувальні дні, і навіювання гіпнозом. Проте найбільш популярним способом є дієта. Цей спосіб ідеально підходить всім: і ледачим, і завантаженим роботою, і займаються спортом. В чому суть будь-якої дієти? Це спеціально підібрані дозволені продукти і безліч заборон. Але, щоб домогтися гарного показника в схудненні, однієї дієти мало. Важливо її комбінувати з фітнесом.

Багато хто, сідаючи на дієту, не витримують і кидають на півдорозі. Це відбувається тому, що вибрана неправильна дієта. Адже кожен організм індивідуальний. Одні худнуть від кислої капусти, інші втрачають кілограми, харчуючись одним лише м’ясом. Підбираючи для себе раціон, слід із загальної кількості дієт вибрати той, який максимально комфортний і не викликає особливих труднощів. Також потрібно враховувати, що зниження ваги, ніколи не повинно принести шкоду організму або підривати здоров’я.

Однією з дієвих дієт вважається холестериновая дієта. У неї маса позитивних особливостей. По-перше, меню складається із звичних всім продуктів і включає як овочі та фрукти, так і м’ясо. По-друге, навіть тижневе харчування за даною схемою дасть позитивний результат. Відчутно знизитися в крові рівень холестерину. Адже основне призначення, яке виконує холестериновая дієта — оздоровити організм і збільшити енергію.

Витримати це дієтичне харчування досить просто. Важливо серйозно поставитися до заборон і не порушувати їх. З раціону виключаються всі жирні продукти. М’ясо тварин замінюється пташиним. Всі продукти слід готувати тільки на оливковій олії. Неприпустимі копченості, напівфабрикати, консерви, паштет. Дозволяє холестериновая дієта є в необмеженій кількості овочі і фрукти. Як ні парадоксально, але дієта дозволяє пиво і сухе вино в невеликих дозах. Однак, якщо є можливість, то краще не вживати спиртне взагалі. При будь-якої дієти алкоголь шкідливий навіть в мізерній кількості. Адже він гальмує весь процес схуднення.

Щоб зниження ваги почалося як можна швидше, необхідно пити багато кип’яченою або джерельної води. Це допоможе розщепити жир і вивести зайву рідину з організму.

Коли прийнято рішення худнути, не варто відразу мучити себе незвичним меню. Для початку слід отримати консультацію фахівця. Можливо, що обрана дієта може згубно вплинути на загальний стан здоров’я. Тільки дієтолог зможе визначити допоможе в цьому конкретному випадку холестериновая дієта або достатньо просто змінити свій спосіб життя і харчування. У разі, якщо дієта дійсно допоможе впоратися з проблемою зайвої ваги, все одно не потрібно на наступний день харчуватися за розписаним графіком. Набагато краще, до початку кілька днів зробити розвантажувальними. Поїсти одні фрукти або цілий день пити кефір або несолодкий чай. А також не рекомендується різко обривати дієтичне харчування. Через тиждень дієти, слід продовжувати харчуватися тими ж продуктами і поступово додавати в раціон заборонену їжу.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні