Як не їсти після шести?

Всім відома приказка про те, що краще самому з’їсти сніданок, обід поділити з одним, а ось з вечерею взагалі розпрощатися, віддавши його ворогові. Прийнято вважати, що їжа, з’їдена перед сном, недостатньо добре засвоюється, що стає причиною накопичення жирового запасу в тілі. Багато фахівців вважають, що, дотримуючись простого правила «не наїдатися на ніч», людина з часом прийде в нормальну вагу. Можливо, це вийде не відразу, але з часом результат неодмінно буде видно.

Чому багатьом важко відмовитися від прийому вечері у вечірній час доби?

На сьогоднішній день більшість людей не уявляють свого життя без рясного пізньої вечері. Навіть пару раз на тиждень вживати легку їжу до шести вечора для багатьох може здатися чимось нестерпним, не кажучи вже про те, щоб дотримуватися такого режиму щодня. Як перестати їсти після шести? Це питання стає чи не головним для багатьох тих, що худнуть, оскільки саме у вечірній час, як на зло, настає пік обжерливості. Це пов’язано з тим, що люди, добираючись додому після важкого трудового дня, вбачають єдину можливість відновити втрачені за день сили з допомогою щільного вечері і ще кількох перекусів перед сном. Перебудуватися на більш правильний спосіб життя — завдання, з якою можуть впоратися далеко не всі. І якщо людині доводиться відмовлятися від вечірнього прийому висококалорійних продуктів, то він починає відчувати справжній стрес.

Депресія, втома, постійне відчуття вечірнього голоду — не є хорошими друзями на шляху до краси і здоров’ю. Як навчитися не їсти після шостої і при цьому не відчувати голод? Для цього необхідно дотримуватися кількох рекомендацій:

  • Трохи фруктового салату або маложирного йогурту ніяк не вплинуть на вагу, зате шлунок злегка насититься даними малокалорийными продуктами.
  • Сирі овочі і 50 г. відвареної курки вгамують голод на пару годин.
  • 20 р. сиру твердих сортів допоможе перенести голод і дозволить людині швидше заснути. На заміну можна випити склянку знежиреного молока або кефіру і з’їсти один хлібець.
  • Прогулянки перед сном і розслаблюючі ванни заспокоять нервову систему, і людині буде легше перенести вечірній голод.
  • Головний ворог вашої фігури — це різні спокуси. Приберіть подалі з холодильника шкідливі і висококалорійні продукти, а краще заміните їх овочами, фруктами і кисломолочними продуктами з невисокою жирністю.
  • Також варто забути про гострі приправи і спеції, які легко збуджують апетит.
  • Якщо раптом виникло бажання перекусити, почистіть зуби. Виявляється, якщо людина почистив зуби, він деякий час не торкається до їжі. По-перше, він не хоче забруднити їх знову, по-друге, після чищення зубів, з’їдається їжа набуває інший, менш апетитний смак.
  • Правильне харчування протягом дня дозволить вам легко обходитися без пізньої вечері.
  • Не вживайте перед сном алкогольні напої, а також кава. Вони перешкоджають швидкому засипанню і викликають апетит.
  • Заздалегідь попросіть своїх близьких, які проживають з вами, не приймати їжу у вечірній час перед вами, також ви можете самі йти в іншу кімнату або вибиратися в цей час на прогулянку.

Дотримуючи всі десять рекомендацій, і, набравшись терпіння, ваш новий образ життя незабаром стане звичним для вас, тому з кожним днем відмова від вечірнього застілля буде проходити все легше і легше.

Olmar-alliance.ru - польская одежда от производителя оптом купить в Москве

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні