Як позбутися від жиру на стегнах і ногах?

Як позбутися від жиру на стегнах і ногахНадто об’ємні стегна — проблема багатьох жінок. На жаль, диспропорція закладена самою природою. Як позбутися від жиру на стегнах і ногах? Ми розкриємо вам секрет формування гарної фігури.

Дієта

На жаль, без дієти підкоригувати зону стегон вам не вдасться. Втім, вона не повинна бути занадто жорсткою — достатньо просто трохи знизити калорійність раціону, відмовившись від солодощів і жирних продуктів. В ідеалі дієта повинна включати 60% білка і по 20% жиру і вуглеводів. Їсти потрібно 4-6 разів на день — це запобіжить появі почуття голоду.

Фізичні навантаження

Щоб підсушити тіло можна звернути увагу на біг і спортивне ходіння. Позбутися від жиру на стегнах допомагає аеробіка (в особливості, степ-аеробіка і аквааеробіка).

Як позбутися від жиру на стегнах і ногах в домашніх умовах? Впоратися із завданням допоможуть вправи. Повторюйте запропонований нижче комплекс 3 рази, роблячи перерву між підходами на 30 секунд.

 • У положенні стоячи. Зробіть випад ногою вправо, зігніть коліно, присідаючи, а потім підніміться, одночасно з цим виконуючи поворот корпуса вліво (руками тягніться вгору) Повторіть 10 разів. Потім опрацюйте іншу ногу.
 • Ноги на ширині плечей. Розгорніть ступні так, щоб пальці були направлені в сторони. Спину тримайте рівно. Присідайте 10 разів.
 • По черзі робіть випади вперед ногами (стоїть ззаду коліно має майже торкатися підлоги).
 • З’єднавши ноги разом, неглибоко присідайте 10 разів.
 • У положенні стоячи. Згинаючи праву ногу, в швидкому темпі піднімайте коліна по черзі вперед і вбік (10 разів). Повторіть лівою ногою.

Обгортання

Обгортання — один з найбільш ефективних способів позбавлення від жиру і целюліту на стегнах. Перед процедурою прийміть душ і обробіть проблемну зону скрабом. Обраний склад нанесіть на шкіру, оберніть стегна харчовою плівкою і надіньте теплі штани. Після процедури прийміть душ і змажте стегна антицелюлітним кремом. Повторюйте обгортання двічі в тиждень.

Глина, кориця та апельсину

4-5 ст.л. косметичної глини (блакитної, білої) розведіть гарячою водою до отримання кашки. Додайте 5 крапель олії апельсина, чайну ложку кориці і яєчний жовток. Тривалість дії — 30 хвилин.

Порошок какао

200 г порошку какао розведіть гарячою водою, додайте 1 ч.л. кайенского перцю. Після того як маса охолоне до 40°С нанесіть її на тіло. Тривалість впливу — 15-30 хвилин.

Самомасаж стегон

Самомасаж (при регулярному проведенні) дозволяє помітно зменшити об’єм стегон. Для полегшення ковзання рук використовуйте масажний крем. Виконуйте масаж в положенні сидячи.

 • Погладжуйте розкритими долонями стегна, направляючи рух від коліна до тазу. Опрацюйте всю їх поверхню.
 • Масажуйте стегна ребрами долонь — виконуйте перехресні пиляльні руху по всій їх поверхні.
 • Розминайте поверхню стегон, захоплюючи складки між великими і вказівними пальцями обох рук (направляйте рух зверху вниз і назад).
 • По черзі розімніть бічну і внутрішню частину стегон, направляючи рух вниз, до коліна і вгору, до тазу (рух нагадує розминання тесту).
 • Розкритої п’ятірнею виконуйте хвилеподібні вібруючі рухи, направляючи їх від коліна вгору.
 • Здійсніть поплескування кінчиками пальців по всій поверхні стегон.
 • Ребрами долонь здійсните постукування по всій поверхні стегон.

Кожне масажне рух завершуйте погладжуванням.

Як позбутися від жиру на стегнах і ногах? Ви можете звернутися в салон краси або зайнятися проблемою самостійно. У найбільш складних випадках допоможе пластична хірургія.

Клиенты туристическим агентствам - uniongang.info/ . Мотопоездки для туристов. Жмите

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні