Як швидко схуднути в домашніх умовах? Регулярні розвантаження

Kak-pohudet-v-domashnih-uslovijah-150x150Огрядні люди часто мають занижену самооцінку — вони соромляться свого тіла і не вирішуються відвідувати спортивні секції. Як схуднути в домашніх умовах? Давайте з’ясуємо це.

Зміна режиму харчування

Основна вина в освіті надлишків жирової тканини лежить на пізніх трапезах і на відсутності повноцінних сніданків. Кардинально змінивши свої звички можна істотно підкоригувати недоскональную фігуру.

Якщо перестати їсти будь-яку їжу (навіть саму низькокалорійну) після 18.00, вранці обов’язково прокинеться здоровий апетит. Ранкова трапеза «розбудить» організм і дозволить зменшити розміри обідніх порцій. Щоб не нагуляти апетит перед вечерею, за пару годин до нього має сенс організувати низькокалорійний перекус (він може включати овочевий або фруктовий салат, кефір, йогурт, невелику кількість сухофруктів). Завдяки цьому вечірня трапеза не буде відрізнятися високою калорійністю. Такий план харчування обов’язково призведе до поступового позбавлення від зайвої ваги.

Важливі рекомендації: намагайтеся їсти в один і той же час, а при сильному відчутті голоду пийте теплу воду або несолодкі трав’яні чаї.

Як можна схуднути в домашніх умовах? Зміна раціону харчування

Бажаючи схуднути, доведеться переглянути і асортимент вживаних продуктів. До серйозних ворогів фігури можна віднести:

• Будь-які солодощі
• Вироби з білого борошна
• Жири тваринного походження і будь-які жирні продукти і страви
• Продукти, що містять велику кількість крохмалю

Виключивши їх з раціону (або обмеживши споживання), вдасться зменшити калорійність їжі і поступово скинути вагу. Строгі дієти вкрай небажані, вони хоч і несуть великий надлишок ваги, але стабільного результату не гарантують. Щоб життя без солодощів і калорійних смакоти не здавалося нудним, має сенс раз в тиждень балувати себе ними (за сніданком або за обідом, але, не захоплюючись зайве).

Як швидко схуднути в домашніх умовах? Регулярні розвантаження

Помічено, що розвантажувальний день в середньому забирає близько 1 кг, проте такий темп пояснюється втратою зайвої вологи, а не жирової тканини (жиру насправді йде не так багато). Тим не менш, забувати про розвантажувальні дні не варто ні в якому разі — вони ідеально очищають організм, розвантажують органи травлення і поступово призводять до схудненню (головне, здійснювати розвантаження регулярно — результати всіх днів будуть підсумовуватися від тижня до тижня). Який продукт вибрати для розвантажувального дня залежить від особистих переваг. Високою популярністю користуються наступні варіанти:

• Кефірний день: 1.5 л напою ділять на 5-6 порцій
• Фруктовий (овочевий) день: 1 кг кисло-солодких фруктів або некрохмалистих овочів поділяють на 5-6 порцій
• Рисовий день: кашу варять з 150 г крупи — сіль, приправи і масло не додають (доповненням раціону служать несолодкі чаї і негазована вода)

Фізичні навантаження для схуднення в домашніх умовах

При великому надлишку ваги навіть рухатися складно, не те що займатися спортом. Тим не менш, витрачати калорії все ж необхідно. На перших порах допоможуть домашні клопоти — як це ні дивно, але вони дуже енергоємні. Наступний крок — вивчення відеокурсів. При надмірної огрядності можна зупинити свій вибір на оксисайзе (або на бодіфлекс) — вони забезпечують видимий результат вже після декількох тренувань, але при цьому не змушують перевантажувати суглоби і фізично виснажувати тіло. При відносно невеликому надлишку ваги цілком розумно вдатися до аеробних навантажень і кардиотренировкам.

Домашні процедури

Прискорити процес схуднення здатні нескладні домашні процедури. До них можна віднести ванни для схуднення (у тому числі і скипидарні), масаж або самомасаж, а також обгортання.

Як можна швидко схуднути в домашніх умовах? Додаткові заходи

Доповнити і закріпити успіх дозволяють сучасні пристосування, активно рекламовані з екранів телевізорів. Величезною популярністю у сфері домашнього схуднення користуються пояси з ефектом сауни, міостимулятори (вони змушують м’язи напружуватися під впливом струму), а також масажні пояси (магнітні, вібраційні, теплові).

Як бачите, способів схуднути в домашніх умовах існує досить багато — для більшого ефекту їх варто об’єднати в єдиний комплекс робіт по удосконаленню тіла. Такий підхід обов’язково приведе до успіху.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні