Як схуднути після 40: Детально як скинути зайві кілограми

Цілком природно, що проблема зайвих кілограмів турбує не тільки молодих дівчат, але і жінок у віці. Іноді це пов’язано із станом здоров’я або з підвищенням самооцінки, не важливо, але часто жінки після 40 років шукають спосіб схуднути. Звичайно, це не критичний вік, але деякі запобіжні заходи все-таки варто дотримуватися. З віком складніше дотримуватися дієти у зв’язку з напруженим способом життя і організм вже не так добре реагує на зменшення споживання їжі і важкі вправи. У цій статті ми розповімо вам про деякі особливості схуднення після 40 років.

Поради — як схуднути після 40:

У 40 років не завжди просто звикнутися із змінами, які відбуваються в організмі в цьому віці. Вони можуть впливати на фізичний стан і спосіб життя. Недолік руху та нездорове харчування тільки посилюють всі ці зміни, тому дуже важливо стежити за тим, щоб імунітет завжди залишався в нормі, серце працювало добре, а тіло отримувало достатню кількість фізичних навантажень. Наші поради допоможуть вам досягти бажаної бездоганної форми.

Дійте поступово

  • Однією з найбільш поширених помилок людей, які хочуть схуднути після 40, є те, що вони прагнуть до моментальним результатів при мінімальних зусиллях. Пам’ятайте — ваше тіло вже не так чутливий до змін, як це було раніше. Екстремальні дієти і дуже великі фізичні навантаження — ось основні винуватці того, що для багатьох людей схуднення після 40 залишається недосяжною мрією. Замість того, щоб радикально змінити своє життя, спробуйте трохи збільшити фізичну активність і злегка підкоригувати своє харчування.
  • Зверніть увагу на здоров’я і спробуйте встановити деякі раціональні цілі, які можуть бути досягнуті за допомогою здорових дієт і планів по схудненню. З часом наш обмін речовин стає не так ефективний, як раніше, тому намагайтеся приділяти цьому питанню більше уваги. Починайте потроху і дайте своєму організму час, щоб звикнути до нового режиму і, як і раніше відчувати себе комфортно.

Привчайте м’язи до фізичних навантажень

  • Деякі думають, що для втрати ваги достатньо лише змінити режим харчування, а тренування є необов’язковим доповненням. Однак, правильне харчування і фізичні навантаження йдуть рука об руку в справі схуднення. За допомогою щоденних вправ ви будете спалювати значне число калорій.
  • Складіть чітко визначений план тренувань не більше ніж на 30 хвилин. Це не тільки підвищить тонус ваших м’язів, поліпшити гнучкість і рухливість, а також найкращим чином позначиться на загальному стані здоров’я. Спалювати калорії можна за допомогою танців, аеробіки або вправ з гантелями. Все це допоможе вам не тільки схуднути, але й підніме настрій.

Про що потрібно пам’ятати

  • Важливо також враховувати стан вашого здоров’я, так як є безліч факторів, які визначають функціонування обміну речовин і різних органів організму. Наприклад, щитовидна залоза відповідає за вироблення гормонів, які відіграють першочергову роль у збільшення і втрати ваги. Неправильна робота цієї залози може призвести до різних змін в нашому організмі, в тому числі і ваги. Зверніться за допомогою до фахівця, якщо відчуєте один з наступних симптомів: втома, випадання волосся, значну прибавку у вазі, постійно холодні руки і ноги. Це основні ознаки того, що слід перевірити роботу щитовидної залози.

Харчуйтеся 5-6 раз в день

  • Переїдання — одна з основних причин надмірної ваги. Професіонали рекомендують збільшити кількість прийомів їжі в день, але скоротивши при цьому кількість споживаної їжі. Це допоможе вам відчувати себе ситим і в той же час дозволить вашому шлунку добре переварити всю отриману їжу і передати організму всі необхідні поживні речовини та вітаміни. Ідеальним режимом вважається 5-6 прийомів їжі за день. Таким чином, вам потрібно їсти через кожні 2.5-3 години.

Правильні десерти

  • Після сталої звички перекушувати чим-небудь смачненьким, дуже складно звести до мінімуму споживання солодощів і десертів. Однак ви зможете перебороти свою тягу до солодкого, якщо скористаєтеся нашим нескладним радам. Їжте повільно, це один з ключових факторів, який дозволяє скоротити кількість споживаних калорій і в той же час не відмовлятися зовсім від смаку улюбленої шоколадки або морозива. Мозок можна легко обдурити, якщо пережовувати їжі ретельно і не поспішаючи, тоді він дає сигнал про насичення, хоча ви з’їдаєте зовсім небагато.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні