Як схуднути в боках

У всі часи зовнішній вигляд мав велике значення. Перше враження дуже важливо. Тому ті, хто хочуть бути успішними намагаються тримати себе у формі. Турбота про свій зовнішній вигляд включає в себе не тільки догляд за обличчям і зачіскою, але і підтримка стрункості фігури. Не секрет, що підбором правильного одягу можна приховати деякі недоліки фігури. Але ж іноді так хочеться одягнути щось облягає, що підкреслить красиві лінії талії. Тому слід знати, як схуднути в боках.

Для схуднення краще всього допомагають заняття спортом. Кращий спорт для схуднення — це біг. Біг доступний всім. Знадобляться лише кросівки і бажання. Не обов’язково бігати на час і з великою швидкістю. Прості пробіжки по ранках і вечорам значно зміцнять тонус організму і допоможуть знизити загальну вагу.

Якщо часу мало, а хочеться схуднути швидко, то кращим виходом буде піти в спортзал і звернутися до професійного інструктора. Він знає, як схуднути в боках, і зможе підібрати комплекс необхідних вправ.

Але можна займатися і вдома. Існують спеціальні вправи, які допомагають прибрати жир з боків. Для початку встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Підніміть руки на рівень плечей. Потім виконуйте нахил вправо, одночасно піднімаючи над головою ліву руку. Поверніться у вихідне положення. Виконайте нахил в іншу сторону. Нахили слід виконувати строго вбік, а стегна повинні залишатися нерухомими. Цю вправу можна виконувати і з обтяженням.

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Руки зігнуті в ліктях і рівні грудей. Виконуйте скручування верхній частині корпуса вправо і вліво. Стегна також повинні залишатися нерухомими.

Для виконання наступного вправи ноги слід розставити ширше плечей. Виконайте нахил до лівої ноги. Грудьми треба тягнутися до коліна. Далі поверніться у вихідне положення і виконайте нахил до правої ноги.

Один з найпростіших способів прибрати жир з боків — це крутити хула-хуп. Для того щоб зробити цю вправу ще більш ефективним, крутите металевий хула-хуп з обтяженням. Для цього слід просвердлити невеликий отвір і насипати в хула-хуп піску. Отвір можна заклеїти скотчем.

Добре поєднувати фізичні навантаження з правильним харчуванням. Слід відмовитися від копченого, напівфабрикатів, майонезу, кетчупу, солодкого, виробів з пшеничного борошна. Їх треба замінити на цільнозернові продукти з додаванням висівок. Вони будуть стимулювати нормальну роботу кишечника і очистять організм від шлаків.

Слід вживати більше сирих овочів і фруктів. Однак слід уникати таких овочів і фруктів, які можуть викликати бродіння в шлунку і надмірне газоутворення.

Якщо сидіти на дієті довгий час сил немає, можна практикувати розвантажувальні дні. Припустимо день на кефірі або на гречці. Але такі розвантажувальні дні не слід влаштовувати частіше одного разу в тиждень.

Ось так легко можна привести фігуру в порядок. Може бути, поставивши для початку питанням, як схуднути в боках, звичка до здорового способу життя залишиться з вами надовго.

 

из мира авто http://newsautomob.ru/

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні