Як відмовитися від солодкого? 10 корисних порад

Сталося, ви знайшли в собі сили і вирішили скинути вагу. Повні ентузіазму ви починаєте перший день дієти. Все йде за планом і раптом, вам на очі попадається шоколадка. Ви думаєте: «Нічого не трапиться, якщо я з’їм одні невеликий шматочок». Ви їсте один шматочок, потім ще і ще… Знайомо? А ви знаєте, що такі нешкідливі шоколадки, вафлі або цукерки можуть звести нанівець ефект будь-яких процедур із позбавлення від зайвих кілограмів? У цій статті я хочу дати вам кілька порад про те, як відмовитися від солодкого.

 • Насамперед, не говорите собі, що «я ні за що і ніколи не буду їсти солодке». Насправді залежність від солодощів дуже сильна, багато вчених вважають її навіть більш сильною, ніж алкогольну або нікотинову залежність. Якщо ви різко відмовтеся від солодкого, ваш власний організм вступить у боротьбу з цим рішенням. Найгірше, що зазвичай зриви трапляються після тривалої дієти, щоб таких зривів не було, відмовляйтеся від солодкого поступово.
 • Вихід з «сладкоежной залежності» може нагадувати лікування курця. Рекомендується уникати ситуацій, які безпосередньо пов’язані з вживанням солодощів. Відмовтеся від запрошення на післяобідній кави, якщо ви звикли закушувати його шоколадкою або тістечком.
 • Щоб заповнити нестачу цукру, їжте фрукти. Вони містять набагато більш здоровий цукор (фруктозу), який цілком здатний «обдурити» мозок. Крім того, фрукти дають потужну дозу вітамінів і мінералів.
 • Приберіть «солодкі заначки». Якщо ви будете знати про те, що де-то в будинку є вафлі, цукерки та інші солодощі, це суттєво збільшить ймовірність «зриву». Якщо у вас немає під рукою солодощів, я впевнена, ви не захочете йти в магазин, щоб купити цукерки чи шоколад.
 • Харчуйтеся регулярно, щоб не зазнавати нападів голоду. Найпростіше перекусити чимось солодким в той момент, коли ви голодні. В день у вас повинно бути не менше 3-4 прийомів їжі.
 • У моменти, коли вам хочеться чогось перекусити, намагайтеся, щоб це «щось» було з розряду здорової їжі, ідеально, якщо це будуть овочі.
 • Коли ви відчуваєте бажання з’їсти солодке, просто займіться чим-небудь. Переключення уваги може дуже ефективним пунктом у процесі відмови від солодкого. Підіть на вулицю погуляти (тільки не беріть гроші, щоб ви не могли зайти в магазин), займіться прибиранням або погладьте білизна. Робіть все, що завгодно, але не думайте про цукерки.
 • Також в отучении від солодкого можуть допомогти деякі добавки, в більшості випадків найбільш корисними виявляються препарати, що містять достатню кількість хрому.
 • Сядьте на солодку дієту. Так, так, я знаю, що це досить спірний спосіб схуднення, але якщо все проаналізувати, це зовсім не дурний варіант. Якщо у вас буде висококалорійний сніданок (близько 600 калорій), ви не наберете зайвих кілограмів і зможете уникнути раптових нападів «сладкохотения». Дослідники прийшли до висновку, що вживання на сніданок печива або інших солодощів, допомагає позбавитися від спокуси протягом решти дня. Враховуючи, що вранці обмін речовин найбільш швидкий, калорії, отримані від цукерок, будуть швидко витрачені.
 • Введіть у раціон більше білка. Часто брак білка підвищує апетит. Їжте більше сиру, риби і пийте молоко.
 • Добавить комментарий

  запис в діагностичні центри України
  Поле обязательно для заполнения
  Поле обязательно для заполнения
  Запис здійснюється через сервіс Лікарні