З чого почати схуднення

Ось вже який раз, лягаючи спати, ви думаєте — «все, що так більше не можна, з завтрашнього дня почну худнути — сідаю на дієту і займаюся спортом»! Але в денної метушні, без попередньої сильної мотивації, все повертається на круги своя. Там перехопили бутерброд, тут подружка пригостила шоколадкою, а чоловік і зовсім приніс додому цілий пакет «смачненького». І ви знову укладаєтеся в своє ліжко, відчуваючи тягар в шлунку від з’їденої за день їжі, страждаючи докорами сумління і усвідомленням власної слабкості і безвольність. Як же перервати це порочне коло, взяти себе в руки, знайти мотивацію і дійсно схуднути і привести себе в форму? З чого почати, щоб благе починання згодом увінчалося успішним досягненням мети? Не одна ви, мільйони жінок по всьому світу задаються цим питанням, так як зайва вага, реальний чи уявний, не вписується в ідеали краси у свідомості більшості.

Отже, з чого ж почати? Якщо ви вже пробували короткочасні строгі дієти, то напевно переконалися на своєму досвіді, що дотримуватися їх від початку до кінця дуже важко і по закінченню дієти, з таким трудом скинуті, кілограми повертаються назад. Це все легко пояснюється фізіологією нашого організму — стрес, пов’язаний з різкою зміною в харчуванні, викликає зміну у нашому обміні речовин, він сповільнюється, а при поверненні до звичного для нас харчування, наш організм починає запасатися калоріями на майбутнє.

Щоб цього уникнути дієтологи радять міняти харчові звички поступово, не позбавляти себе корисних продуктів, таких як фрукти, овочі, горіхи, сухофрукти, сир, зерновий хліб, яйця, мед, м’ясо, сир. Пийте багато рідини, в першу чергу, воду, не менше 1,5 літра в день. Краще всього якщо свій день ви почнете зі склянки чистої води за 20 хвилин до сніданку. Протягом дня носіть з собою пляшку з питною водою і пийте невеликими ковтками.

Найголовніший момент в схудненні — це відповідний настрій, мотивація. З правильною мотивацією ви не будете відчувати страждання від того, що позбавлені порції шоколаду або мороженого, вам просто не буде хотітися це з’їсти. Мотивувати себе нам допоможуть харчовий щоденник, в який ви записуєте все з’їдене за день; підлогові ваги для вимірювання результатів; відповідні картинки на холодильнику; участь в інтернет-спільнотах таких же худнуть, як і ви. Вашою особистою мотивацією може стати все що завгодно, можливо, це будуть нові куплені джинси або плаття на розмір менше.

Пам’ятайте, рух — це життя, і навіть якщо ви істотно скоротили обсяг і калорійність харчування, але продовжуєте весь вільний час проводити, сидячи на дивані біля телевізора чи комп’ютера, результат буде не тим, на який ви розраховуєте. Привчайте себе до регулярних фізичних навантажень, навіть проста ходьба швидким кроком 30 хвилин в день зробить свою справу.

Дівчина 24 роки пише: Я завжди їла скільки хотіла, дуже худий не була, але була стрункою і підтягнутою, моя вага тримався на одній позначці, при цьому я вчилася в інституті і працювала, приходила додому до вечора. А потім закінчила інститут, знайшла роботу за комп’ютером вдома, нікуди не ходила, далі магазину і вагу дуже швидко поповз вгору, за півроку я набрала 8 кг! Я сіла на дієту, за день з’їдала пару фруктів, маленький шматок м’яса, салат, але вага не знижувався. Поки я не змінила сидячий спосіб життя, ніякі дієти мені не допомагали!

Кращий спосіб дисциплінувати себе і змусити регулярно займатися спортом — це записатися на фітнес (танці, шейпінг, бодіфлекс, йогу, що вам більше по душі) і оплатити заняття на місяць вперед. Вам буде шкода витрачених грошей і ви будете регулярно відвідувати заняття. Вдома можна займатися так само результативно, як і в спорт-клубі, тим більше в інтернеті є безліч відео з комплексами вправ, уроками з різних видів танців, йоги і т.д. Але якщо ви знаєте, що вашої сили волі вистачить максимум на 3 дні домашніх тренувань, то краще знайдіть час і гроші, і запишіться у фітнес-центр.

Якщо ви протримаєтеся в режимі правильного харчування і регулярних фізичних навантажень хоча б місяць, то це увійде у ваш звичний спосіб життя, вам стане легко дотримуватися правила стрункості, а ваше нове постройневшее тіло додасть вам сил, енергії і сил рухатися далі. Адже немає нічого більш солодкого, ніж відчувати себе красивою і стрункою!

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні