Дизайн нігтів чорно-білий | Фото і Відео покроково

Що може бути краще і глибше, ніж поєднання чорного з білим! Над цим поєднанням багато філософи далеко не одне десятиліття, буквально ламали голову. Це поєднання того, що не повинно поєднуватися, принаймні, з точки зору чогось більш високого, ніж з точки зору тлінність буття. І дизайн нігтів чорно-білий був і буде популярним серед представниць прекрасної статі незалежно від віку і смакових уподобань. Адже часто самі красиві нігті виходять саме в результаті такого поєднання. А ось що конкретно можна малювати, які елементи і деталі декорування можна використовувати ще — це зовсім інше питання. Та й не варто забувати про те, що будь-який дизайн нігтів в першу чергу залежить від бажань і переваг модниці, і тільки потім від бажання майстра манікюру.

Як можна зробити чорно-білий манікюр

1.

Насправді це просто неповторне поєднання кольорів, які чудово виглядають в більш абстрактній техніці. Відсутність конкретики і якихось точних ліній робить такий манікюр справді філософським, чого і вимагають фарби цих квітів. Найчастіше подібний дизайн не потребує якихось додаткових елементів декору, ну, крім закріплювача.

2.

Як завжди в такому поєднанні неповторний французький манікюр, який можна виконати в класичному білому кольорі, і намалювати якісь елементи чорними фарбами (і контур робити білим). Можна обіграти все навпаки, що буде менш звично, але більш оригінально.

3.

Шалений безліч малюнків можна створити в чорно-білих кольорах. Можна змішувати кольору, і отримувати якісь півтони. Прикрашати все це можна за допомогою різноманітних стразів і блискіток.

Якщо ви хочете створити чорно-білий дизайн нігтів — пам’ятайте про те, що ви можете використовувати абсолютно будь-які техніки та методи дизайну. Таким чином, ви можете створити щось неповторне, вище ніж оригінальна і дуже красиве.

Приклади того, як зробити дизайн нігтів чорно-білий на фото внизу:

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні