Дизайн нігтів френч з малюнком | Фото і Відео покроково

Ще років п’ять тому дуже модними були нігті з малюнками. Пару років тому став престижним французький манікюр. Якщо говорити про сучасних модних тенденціях, то зараз особливим чином в пошані дизайн нігтів френч з малюнком. І очевидним плюсом такого поєднання є те, що зіпсувати такий манікюр досить непросто. А в результаті цей дизайн поєднує в собі витонченість, інтелігентність і височина френча з оригінальністю, абстракцією і непередбачуваністю різноманітних малюнків. Безумовно, багато що залежить від побажань і переваг модниці, але і не менше залежить від того, хто робить манікюр — сама представниця прекрасної статі, або профі в цій справі — майстер манікюру.

Як зробити френч з малюнком будинку

Незважаючи на те, що у сучасних жінок і так мало часу, необхідність піклуватися про своїх руках і нігтях ніхто не відміняв. Адже доглянуті руки — це не тільки показник краси, це ще і показник відношення до себе і до навколишнього світу. Тим не менш, якщо у жінки немає часу на майстра, кожна може, хоча б спробувати створити френч з малюнком будинку. Бажано, щоб для цього у вас були всі необхідні інструменти і матеріали. А етапи створення такого манікюру наступні:

1.

Перш ніж приступати до безпосередньої роботи над дизайном нігтів, дуже важливо привести в порядок свої руки і нігті. Побалуйте себе якийсь вітамінної ванночкою, очистіть нігті від кутикули, надайте їм форму і бажану довжину.

2.

Тепер трохи порелаксіруйте і постарайтеся уявити, якими б ви хотіли бачити свої нігті. Постарайтеся уявити все до дрібниць, чи хочете ви бачити в контексті вашого дизайну якісь блискітки, стрази, ажурні візерунки та інші елементи декору. Тільки потім починайте відбирати потрібні кольори лаків і фарб для подальшої роботи.

3.

В першу чергу, якщо ви хочете відтворити дизайн нігтів «френч з малюнком», важливо зробити, власне, французький манікюр. Ви можете намалювати стандартну посмішку, можете зробити діагональ, а можете зафарбувати кінчики нігтів квадратиком. Що стосується вибору кольору — пам’ятайте про те, що білий колір в подібному манікюрі мало кого дивує. І якщо вашою метою не є викликати захоплення у оточуючих — можете використовувати його. В іншому випадку експериментуйте і приймайте несподівані і сміливі рішення.

4.

Що стосується малюнка, то багато чого залежить від вибору кольору френча. Дуже важливо, щоб жоден з елементів декору не губився і не зливався з іншим. Якщо ви на початкових етапах підготовки до потенційного дизайну представили, що ви хочете бачити у результаті — відтворити це не так вже й складно. Тому творіть і ваш дизайн з малюнком нігтів френч буде не тільки приносити вам задоволення, але і стане причиною отримання вами ряду компліментів.

Приклади того, як зробити дизайн нігтів френч з малюнком на фото внизу:

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні