Дизайн нігтів квіти | Фото і Відео покроково

З тих пір, як майстри манікюру стали створювати дизайн нігтів за допомогою фарб — квіти стали, чи не найбільш передбачуваним і поширеним бажанням практично всіх представниць слабкої статі. І, незалежно від віку, від пори року і будь-яких інших параметрів, далеко не у однієї жінки можна побачити воістину шедеври, які з’являються найчастіше завдяки майстру манікюру. Разом з цим, дизайн нігтів квіти — це не просто специфічна техніка малювання! Це мистецтво, де важливо вміти поєднувати і поєднувати кольори, де важливо вміти використовувати якісь додаткові елементи декору, серед яких може бути все, починаючи від фольги, закінчуючи чудовим стеклярусом. Багато хто хоче навчитися робити дизайн нігтів, квіти зокрема, в домашніх умовах. Насправді вміння створювати такий манікюр приходить досвідом, але є ряд теоретичних моментів, які просто треба знати.

Особливості малювання квітів на нігтях

Багато хто вважає, що для того щоб створювати дизайн нігтів квіти, тварини або якісь інші елементи, потрібно вміти малювати. Але, як не дивно, тут абсолютно не потрібні якісь художні здібності. Тим не менш, дуже важливо мати:

1.

Набір для манікюру і малювання на нігтях. Пам’ятайте про те, що перше, чого має навчитися жінка — це доглядати за руками й нігтями, а тільки потім вчитися їх прикрашати.

2.

У вас повинен бути розвинений естетичний смак. Дуже важливо навчитися буквально, відчувати кольори і всі їх можливі поєднання. Відчуття панелі і колірної гами не просто допоможе створити вам шикарний дизайн нігтів, але і зробить це замість вас.

3.

Перш ніж робити дизайн нігтів квіти, дуже важливо навчитися всіх точках, лініях, нажимам і гачкам з різноманітними пензликами і їх формами. Часто тренуватися можна звичайними акварельними фарбами на папері. А до текстурі фарб і до нанесення малюнка на нігтях ваші руки поступово звикнуть самостійно.

Приклади того, як зробити дизайн нігтів квіти на фото внизу:

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні