Дизайн нігтів на ногах | Фото і Відео покроково

Педикюр — це те, за чим повинна стежити жінка точно також, як і за нігтями на руках, за волоссям, за станом шкіри. Це та ж візитна картка! І навіть якщо в холодну пору року споглядати хороший педикюр крім вас самих ніхто не зможе — це як і нижня білизна додає певну впевненість і завжди тримає самооцінку в тонусі. Тому, дизайн нігтів на ногах грає не менш важливу роль, ніж дизайн нігтів на руках. Але варто відзначити, що самостійно робити собі нігті на ногах не завжди зручно, особливо, якщо це передбачає створення якихось малюнків. Отже, куди простіше і зручніше звернутися до майстра своєї справи, який здатний зробити ваші ніжки не тільки ніжними, як у немовляти, але і красивими.

Особливості дизайну нігтів на ногах

Незалежно від того, самі ви будете робити педикюр, чи буде вам це робити майстер, дуже важливо знати такі моменти:

1.

На початковому етапі важливо продезінфікувати всі інструменти, які будуть використовуватися. І мова йде не тільки про манікюрних ножничках, «кусачках» і якихось металевих приладах. Не варто забувати і про дезінфекції пилок! Якщо ви робите педикюр у майстра і не спостерігаєте даної процедури — чемно поцікавтеся про це. Зараз часто для цього використовують кварцування, і якщо інструменти дістали з кварцу — можете не переживати.

2.

Педикюр передбачає не тільки роботу з нігтями, але і з шкірою ніг, яка має властивість грубіти і лущитися в області п’ят (особливо в зимовий період, в період браку вітамінів). Тому спочатку робиться ванночка з якимось пом’якшувальною засобом.

3.

Перш ніж робити дизайн нігтів на ногах потрібно привести в порядок шкіру ніг, а також не забути надати потрібну форму нігтям і надати і відповідну довжину.

4.

І тільки на останньому етапі створюється безпосередній дизайн нігтів. Не варто думати про те, що якщо ви малювали на нігтях рук, наприклад, оленя, його треба малювати і на ногах. Звичайно, все залежить від ваших побажань, але подібний малюнок на руках вас, ні до чого не зобов’язує. Те ж саме стосується і колірних рішень. Тому, яким буде дизайн нігтів на ногах, залежить тільки від вас і від ваших уподобань.

Приклади того, як зробити дизайн нігтів на ногах на фото внизу:

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні