Дизайн нігтів з блискітками | Фото і Відео покроково

Практично всі жінки, абсолютно незрозуміло чому, дуже люблять все блискуче. Пояснити це захоплення досить непросто, тим не менше, все частіше блискітки зустрічаються в контексті дизайну нігтів. І не можна сказати про те, що якщо дизайн нігтів з блискітками виконаний гармонійно, якщо з блискітками немає перебору, то манікюр виглядає воістину чудово. Це додає святковості і легкості, чого найчастіше так не вистачає в сучасному житті. Тому, якщо ви хочете створити собі манікюр з блискітками — пам’ятайте тільки про те, що з ними просто не можна переборщити.

Як можна використовувати блискітки для дизайну нігтів

Багато майстрів манікюру вважають, що блискітками можна прикрасить готовий малюнок на нігтях, а можна істотно його зіпсувати. Саме тому багато залежить від того, чого ви хочете добитися. І цілком природно, що зіпсувати свій нейл-арт ніхто не хоче. Отже, з блискітками потрібно бути більш ніж акуратними. Разом з цим, дизайн з блискітками ви можете використовувати наступним чином:

1.

Це може бути повне покриття нігтьової пластини блискітками. Особливо цікаво це виглядає в техніці «акваріум». Також непогано блискітки у цій же технік виглядають, якщо робити французький манікюр. Це можуть бути блискітки будь-якого кольору, і такий манікюр буде повноцінним без будь-яких додаткових малюнків або елементів декору на нігтях.

2.

Блискітки в контексті дизайну нігтів ви можете використовувати «точково». Наприклад, якщо ви малюєте квіточки, які самі по собі яскраві і цікаві — спробуйте в серединку викласти невелику кількість різнокольорових блискіток. Але враховуйте, що колір блискіток повинен гармоніювати з кольором квітів.

3.

Лінійне використання блискіток. Якщо для «точкового» нанесення блискіток в контексті декорування нігтів ви можете використовувати розсипчасті блискітки, і за допомогою пензлика їх наносити у потрібні місця, то «лінійне» нанесення більшою мірою передбачає блискучий лак з тонким пензликом. Таке використання блискіток буде доречно для створення контуру або якихось лінійних елементів. Наприклад, малюючи на нігтях метелика, ви можете прикрасити її крила.

Приклади того, як зробити дизайн нігтів з блискітками на фото внизу:

Дивіться приклад дизайну нігтів з використанням блискіток нижче на відео:

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні