Дизайн нігтів зі стразами | Фото і Відео покроково

Як тільки в продажу з’явилися стрази, представниці прекрасної статі тут же придумали, як можна їх використовувати. Тому зараз уже дизайн нігтів зі стразами навряд чи когось здивує, тим не менш, він залишається популярним і затребуваним, особливо якщо мова йде про молодих дівчат. Стрази — це справді цікавий і досить оригінальний елемент декорування нігтів, незалежно від того вони натуральні або нарощені. Але створюючи якийсь дизайн нігтів важливо пам’ятати про те, що манікюр дуже легко зіпсувати надлишком цих камінчиків. З одного боку, це істотно покращує зовнішній вигляд нігтів, але тільки за умови, якщо цей матеріал виглядає доречно, і немає перебору.

Як можна використовувати стрази в манікюрі

Очевидним плюсом стразів є те, що за їх допомогою можна створювати шалено красивий манікюр і в домашніх умовах. Взагалі, коли жінка вміє самостійно доглядати за своїми руками і нігтями — це істотно спрощує їй життя, економить чимало часу і грошей. Тому, якщо ви думаєте про створення дизайну нігтів зі стразами, ці камінчики ви можете використовувати наступним чином:

1.

Найпростіший спосіб — це зробити манікюр, надати форму нігтям і вибрати якийсь насичений і глибокий колір лаку для фону. Варто тільки їм нафарбувати нігті, причому дуже бажано, що лак був глянцевим, нігті вже змінюються. В такому разі щоб зробити свій манікюр за допомогою стразів більш витонченим — достатньо приклеїти по одному камінцю на безіменні пальці.

2.

Не менш популярне вставляти стрази в контексті якихось доволі непростих малюнків. Так, наприклад, якщо ви хочете намалювати квіточку, що теж можна виконати в домашніх умовах за допомогою лаку, в його центр ви можете помістити одразу. Якщо у вас великі стрази, можете помістити один камінчик, а якщо дрібні — можете приклеїти кілька. Таким же чином ви можете вчинити і з будь-якими іншими малюнками, роблячи стрази центровими.

3.

Зараз стало модно створювати якийсь малюнок зі стразів. По суті це виглядає як специфічні пазли, адже стрази існують різних кольорів. Особливо цікаво виглядає зі стразами дизайн нігтів в нарощених нігтях в акваріумній техніці. Так, наприклад, ви можете викласти стразами посмішку, як своєрідну імітацію френча, і покрити все це шаром гелю або акрилу.

Приклади того, як зробити дизайн нігтів зі стразами на фото внизу:

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні