Секрети вечірнього макіяжу

Щоб підкреслити свою елегантність і вишуканість на торжестві, в першу чергу, вам необхідний майстерний вечірній макіяж. Причому абсолютно не має значення чи це звана вечеря при свічках або вечірка, на якій ви хочете бути чарівною і звалити всіх наповал своєю яскравістю і неповторністю. Роблячи вечірній макіяж, сміливо імпровізуйте, тільки слід врахувати той факт, що вечірній макіяж складніше, ніж денний, і може з першого разу обов’язково все вийде. Підготуйтеся заздалегідь, зробіть «репетицію», зачерпніть натхнення з жіночих журналів і прислухайтеся до своєї інтуїції і смаку. Не варто забувати про поєднанні макіяжу з обраним одягом і аксесуарами.

Характерними особливостями вечірнього макіяжу є яскраві і насичені тони, щоб висловити очі і губи при приглушеному або штучному світлі.

Тон особи не менш важливий, ніж акцент на очах або губах. Для вечірнього макіяжу зазвичай використовується тональний крем на пару тонів темніше або світліше, в залежності від того, куди ви збираєтеся. На вечірку в нічному клубі або для вечері при свічках скористайтесь більш світлою пудрою. Для такої події, як «вихід у світ» більш вдалим варіантом буде темна пудра, яка підкреслить ефект засмаглої шкіри.

Зрити деякі дрібні дефекти, наприклад, вугри, цятки або висипання допоможе коригуюча основа. Її наносять перед тональним кремом. Щоб нейтралізувати почервоніння на шкірі, скористайтесь коректором із зеленуватим відтінком, жовтуватий колір обличчя приховає світло-фіолетова коригуюча основа. Тональну основу слід наносити точковими рухами і розтушувати вологим спонжем від центру до периферії, на лобі — від центру до скронь, на решті частини — зверху вниз.

Щоб надати обличчю форму овалу, затонируйте виступаючі частини насиченим кольором. Важливо знати, що світлі тони образно розширюють і збільшують, темні навпаки, звужують. Якщо вам здається, що ваш ніс задовгий, слід нанести на його кінчик темні тони, а на «спинку» світлий. Не робіть різких меж між тонами, все повинно змішуватися з загальним тоном.

Ефектно для вечірнього макіяжу буде виглядати золотиста пудра, яка повинна бути на тон світліше вашого тонального крему. Розсипчаста пудра тонка за текстурою, фіксує тон особи.

Якщо вдень ви не можете виділяти брови, то для вечірнього макіяжу слід підкреслити дугу брів. Олівець вибираємо трохи темніше кольору вашого волосся. Якщо у вас великі риси обличчя, широкі брови урівноважать баланс.

Для очей краще всього вибрати тіні яскраві і перламутрових тонів. Щоб тіні добре трималися, спочатку слід нанести основу, злегка припудрити. Світлі тони слід використовувати як основу, а самий темний тон, як підводку.

Вії повинні бути пухнастими і густими. Для вечірнього макіяжу можна скористатися накладними віями, або нанести в два-три шари туш для вій.

Щоб підкреслити чарівність ваших губ, скористайтесь яскраво-червоними тонами, соковито-вишневими або рожевими. Тільки в цьому разі не робіть акцент на очах, щоб не виглядати лялькою. Якщо вам потрібно висловити очі, краще вибирайте помаду пастельних відтінків або блиском.

Найголовніше — довіртеся своєму смаку, щоб ви відчували себе вільно і впевнено у вечірньому платті і вечірньому макіяжі, від цього залежить ваш настрій та успіх вечора.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні