Як зробити акрилове ліплення| Фото і Відео покроково

Ліплення — це, безумовно, одна з найбільш унікальних і досить непростих технік створення ідеального манікюру. Варто відзначити, що далеко не всі представниці прекрасної статі можуть дозволити собі такий манікюр в будні дні. Вся справа в тому, що манікюр виходить рельєфним, що часто може заважати у виконанні певних видів робіт. Але якщо в контексті домашньої роботи змушувати себе регулярно вдягати рукавички — це не тільки позбавить від дискомфорту, але і надовго збереже створений манікюр. Більшість жінок воліють звертатися за допомогою у створенні нового манікюру до хорошого майстра — він-то точно знає, як робити акрилове ліплення. Професіонали в цій сфері далеко навіть не один місяць навчаються цьому ремеслу. Тому, практично завжди, створені шедеври буквально вражають уяву оточуючих і ті, кому пощастило зробити манікюр з ліпленням, не стомлюються слухати компліменти в свою адресу.

Особливості техніки «ліплення»

Якщо ви хочете самостійно навчитися робити ліплення — будьте готові до того, що це може зайняти певну кількість часу. Так, наприклад, не відразу потрібно думати про те, як робити акрилове ліплення. Зате питання про те, з чого все-таки почати має стояти на першому місці. Отже, для створення ліпленням того чи іншого елементу вам знадобиться:

1. Мономер;

2. Кисть з гострим кінчиком;

3. Різнокольорові акрилові пудри (дуже бажано без блискіток);

4. Серветки, щоб витирати кисть.

Перш ніж приступати до безпосередньої ліпленні, потрібно переконатися в тому, що ваші нігті і руки досить доглянуті. Враховуйте те, що подібний манікюр буде привертати увагу. І позитивних емоцій, від созерцающих ви не досягнете, якщо ваші руки і нігті не будуть ідеальними. Отже, подальша робота полягає в безпосередньому створенні елементів ліплення. Для цього потрібно викладати кульку акрилу на ніготь і з максимальною швидкістю за допомогою пензлика надавати йому бажану форму. Враховуйте те, що це тільки один елемент потенційної ліплення. Таким чином, викладаються елементи на всі нігті, а потім у такому ж порядку додаються й інші елементи. Намагайтеся робити так, щоб всі елементи ліпного, які ви створюєте, були однакових кольорів, ну або хоча б гармоніювали між собою. Також не варто забувати про необхідність поєднання між собою основи і фону з ліпленням на нігтях.

На завершальному етапі, коли акрилова ліпка висохла, нігтям потрібно надати підсумкову форму. І не варто забувати про те, що для того, щоб нігті блищали і виглядали більш привабливо — їх потрібно покрити безбарвним лаком. Не можна не сказати про те, що як робити акрилове ліплення — знають багато, а от виходить ця техніка в одиниць. Але не забувайте про те, що все приходить з досвідом — і це вміння в тому числі.

Приклади того, як зробити акрилове ліплення на фото внизу:

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні