5 способів швидко висушити лак

Іноді у нас просто немає часу сидіти і чекати, коли ж висохне лак для нігтів. Існує кілька маленьких хитрощів, які допоможуть висушити лак швидше.

1. Спрей для швидкого висихання лаку

У косметичних магазинах продається спеціальний спрей, розпорошивши який на нігті, ми доб’ємося більш швидких результатів. Варто придбати такий засіб заздалегідь, щоб бути у всеозброєнні в підходящий момент. Використовувати спрей дуже просто, тим більше, що до них зазвичай додається інструкція.

2. Швидко сохне прозорий лак для нігтів

У деяких дівчат є звичка наносити прозорий лак в якості останнього шару поверх основного лаку. В цьому випадку слід використовувати швидко сохне прозорий лак. Він не тільки додасть блиск нігтям, але і дозволить швидше висушити лак.

3. Зменшити кількість шарів

Якщо ви нанесете два шари лаку, колір буде досить насиченим, але при цьому лак буде сохнути швидше. Якщо ви накладаєте лак дуже товстим шаром, час висихання збільшиться. Таким чином, якщо у вас немає достатньо часу, наносити лак тонким шаром. І перед тим як наносити другий шар, переконайтеся, що перший добре висох. Краще нанести перший шар лаку послідовно на всі нігті, а потім приступити до нанесення другого шару, в цьому випадку у першого шару буде достатньо часу, щоб встигнути підсохнути.

4. Потік повітря

Напевно у вас вдома є фен, скористайтеся ним, щоб висушити нігті швидше. Не потрібно підносити фен близько до рук, тримайте його на безпечній відстані. Якщо у вашого фена є режим холодного повітря, краще використовувати його.

5. Вода з льодом

Так, крижана вода допомагає дуже швидко висушити нігті! Опустіть нігті в миску з крижаною водою і потримайте їх так приблизно 30 секунд. Коли ви витягнете пальці з миски, нігті будуть сухі. Також можна просто потримати пальці під струменем холодної води.

 

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні