Анорексія. Перші ознаки. Як не потрапити в біду?

У нашому світі кожна людина прагне слідувати загальновизнаним стандартам краси і власним ідеалам. Не дивлячись на всі зусилля дизайнерів і визнання XXL моделей, мода на анорексичных худеньких не йде.

Непритомності і смерті моделей, доведених до виснаження прямо на подіумах, призвели до перегляду стандартів краси і навіть відмови від укладання контрактів з анорексичными моделями. Дизайнери стали приділяти величезну увагу моделям плюс і навіть укладати з ними дуже дорогі контракти.

Не дивлячись на це, мало хто з жінок і чоловіків бажають мати декілька зайвих кілограм і намагаються позбавитися від них самими різними способами.

Яка вона, анорексія?

Ні для кого не секрет, що будь-яка розсудлива людина лякається фотознімків жертв Освенціма. Худі знесилені тіла, що пройшли через пекельні муки, викликають страх і співчуття. Сучасні жертви анорексії доводять свій організм до такого ж стану, незважаючи на цілком благополучні умови життя.

Різні медикаментозні препарати для усунення апетиту, проносні і сечогінні засоби, викликання блювоти, застосування психотропних препаратів і інтенсивні заняття спортом здатні вбити здоровий організм за кілька років.

Корисна порада! дослідженні дівчат хворих анорексією було виявлено, що їх організм по функціональності відповідає віком 70-80 років.

Анорексія перші ознаки

Безсумнівно, анорексія не відразу проявляється низьким індексом тіла, випаданням зубів і волосся, проблемами з кістками, легеневої і нирковою недостатністю і відмовою роботи внутрішніх органів. Зазвичай дане захворювання починається з психологічних розладів і дивному людині поведінкою.

Перші ознаки анорексії

01. Страх погладшати. У перший час хворі анорексією готові по кілька разів перевіряти свою вагу і відчувають величезний страх при його збільшенні.

02. «Нездорове» бажання схуднути. Анорексія може проявитися і у цілком худих дівчат, які створили власний ідеал краси. Безсумнівно, з кожним втраченим кілограмом ідеал стає все худіший і худіший і досягти його складніше.

03. Порушення сну. Воно може виникати як під впливом деяких медичних препаратів, так і від перевтоми і підвищеного навантаження на організм.

04. Відчуття повноти. Наскільки б худий не була дівчина, вона буде вважати, що «у мене повні ноги, руки або …»

05. Почуття провини. Виникає воно переважно після прийому їжі. Дівчина або хлопець починають ставити собі досить складні умови при відмові від їжі, а через них недотримання страждають.

06. Фізичні вправи. Навіть якщо дівчина займалася спортом, зараз вона буде не просто ходити на тренування, а жити в тренажерному залі і перевіряти можливість організму до тих пір, поки є сили.

07. Коливання ваги. Вага може різко зменшуватися, так і навпаки.

Ще кілька небезпечних ознак

Існує велика кількість перших ознак анорексії, які можна віднести до різних захворювань організму і психологічних розладів. Але існують ознаки, які виявлені у більшості дівчат, які страждають на анорексію.

01. Дієти. Анорексічки дуже часто вибирають не збалансовані і безпечні дієти, а «швидкі» і досить складні. Щотижня дівчина або хлопець можуть сидіти на новій дієті, практично відмовляючись від їжі.

02. Прийом проносних, сечогінних, викликання блювоти. Рано чи пізно дієти вже не рятують від зайвих кілограм, і організм входить у стан накопичення запасів. Тут на допомогу приходять медичні препарати для звільнення організму від жирів. Дуже часто дівчата, хворі анорексією, зачиняються у туалеті і викликають блювоту.

03. Нервовий стан. Проблеми з вагою будуть відображатися на всіх інших сферах. Внутрішня незадоволеність у собі буде провокувати сварки і істерики, труднощі при спілкуванні та напружений стан.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні