Чому коліт в області серця? Як позбавитися від болю?

Напевно, не треба нагадувати, що серце — головний орган людини. Якщо воно починає хворіти, краще не зволікати і негайно звернутися за допомогою до лікаря.

Навіть якщо фахівець не виявить у вас нічого серйозного, все одно краще перестрахуватися. Найчастіше пацієнти скаржаться на те, що у них коліт в області серце. Сказати однозначно, в чому причина не один медик відразу не зможе.

Справа в тому, що існує багато різних захворювань і розладів, які супроводжуються таким симптомом. І не факт, що проблема саме в серце. Можуть хворіти насправді інші органи, а кольки в «моторі» всього лише побічний ефект.

При яких захворюваннях з’являється колючий біль?

Найстрашніші захворювання, при яких коліт в області серця, — це стенокардія та інфаркт міокарда. В цих двох випадках доведеться довго і клопітно лікуватися. У всіх інших варіантах, кольки не несуть такий вже серйозної небезпеки для здоров’я. Досить буде зайнятися фізкультурою або пройти легкий курс вживання медикаментів.

Отже, причиною кольок у серце часто є зайва вага. На жаль, ожирінням страждає все більше людей. І все більше при цьому скаржаться на серце. Причому больові відчуття у них виникають зазвичай після того, як вони лягають у ліжко. Конкретного лікування в даному випадку немає. Треба просто зайнятися своєю фігурою, і болі підуть самі.

Біль в області серця можуть також виникати після того, як людина сильно понервничает. Лікувати подібні коліки легко і приємно. Досить лише вийти на вулицю і спокійно погуляти на свіжому повітрі. Загалом, забудьте про свої проблеми, і біль піде.

Біль у серці може з’явитися через защемлення нерва. Подібний недуга характерний для людей, у яких малорухлива робота. Швидше за все допоможе звичайний масаж.

Корисна порада!Але якщо у вас в серце болить постійно, причому характер болю різкий, то є ймовірність того, що ви можете отримати інфаркт. У цьому разі не тягніть і йдіть до лікаря. Якщо зовсім не під силу, викличте швидку допомогу. А поки вони їдуть, сядьте зручніше, наповніть тазик гарячою водою і опустіть в нього ноги.

Якщо вдома є таблетка валідолу, візьміть одну і покладіть під язик. Подібні нехитрі способи повинен знати кожен. Просто чекати і нічого не робити ризиковано, оскільки захворювання може призвести до летального результату.

І звичайно, ніякого самолікування. Навіть описані вище методи гарні тільки після відвідин кардіолога. У всякому разі, ви точно будете знати, що ваші кольки в області серця — це не початок серйозного захворювання. А просто наслідок перевтоми або неправильного способу життя.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні