Допомагає йодинол при стоматиті?

Йодинол, через свого широкого спектра дії, використовують для лікування таких розповсюджених захворювань, як гнійний отит, хронічний тонзиліт, варикозні, або трофічні виразки, післяопераційні гнійнички, хімічні або термічні опіки. Проте варто відзначити, що завдяки своїм знезаражувальним і антисептичним властивостям, представлений синій йод використовують і в якості лікування стоматиту у дорослих і дітей.

Як відомо, Йодинол випускається у вигляді одновідсоткового водного розчину, який містить в собі полівініловий спирт, калію йодид і йод. Незважаючи на те, що даний препарат не є токсичним, він все ж має крайньою агресивністю по відношенню до слизових оболонок. У зв’язку з цим його слід застосовувати тільки місцево, в іншому випадку існує явна ймовірність отримання опіків стравоходу, шлунка та інших внутрішніх органів.

Йодинол при стоматиті рекомендується використовувати тільки в якості ополаскивающего кошти. Для приготування лікувального розчину необхідно розбавити 50 мілілітрів синього йоду в склянці відстояною теплої води, після чого їм слід зрошувати слизову ротової порожнини приблизно 5-7 разів на день по 40-50 секунд. Для отримання більшої ефективності, подібне лікування потрібно проводити протягом одного тижня.

Варто також відзначити, що Йодинол при стоматиті використовують не тільки в якості ополаскивающего кошти, але і для місцевих примочок. Для цього необхідно розбавити придбане лікарський засіб з звичайною водою в співвідношенні 1 до 2. А далі, з допомогою ватного або марлевого тампона нанести концентрований розчин на уражені ділянки ясен або слизової оболонки, і витримати його таким чином кілька секунд.

Як показує практика, після правильного використання Йодинола при таких захворюваннях, як стоматит або гінгівіт, повне одужання людини наступає на сьомий чи восьмий день активного лікування. Хоча варто сказати, що при більш тривалому використанні даного препарату, були зафіксовані побічні ефекти у вигляді різних шкірних висипань, риніту та ін Крім цього, при індивідуальній непереносимості або особливої чутливості людини до речовин, що містяться в представленому розчині, можуть проявитися і всілякі алергічні реакції.

Крім усього іншого, Йодинол протипоказаний тим людям, у яких діагностовано дерматит, тиреотоксикоз та гіперчутливість.

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні