Допомагає оксолінова мазь при стоматиті?

Найпоширеніше захворювання серед людей різного віку — стоматит. Ця хвороба проявляється у вигляді безлічі запальних висипів у формі невеликих виразок, що з’являються в порожнині рота.

Перш ніж перейти до розгляду питання лікування стоматиту потрібно визначити його види. Однією з його різновидів є герпесный стоматит, який виникає під впливом вірусу. Другий вид — афтозний (його вважають найпоширенішим), який з’являється через недотримання правил гігієни порожнини рота. Останній вид стоматиту — кандидозний, зустрічається переважно у дітей.

Всі наявні види стоматиту лікують за допомогою певних методів і препаратів. Найпоширеніший серед них — оксолінова мазь. Слід знати про те, що видів даного лікарського засобу існує кілька. Оксолінова мазь при стоматиті повинна бути 0,25%.

Найбільш ефективно це засіб для тих пацієнтів, у яких був виявлений герпесный стоматит. Даний тип легко визначити самостійно. Для цього достатньо оглянути ротову порожнину, яка повинна в цьому випадку відрізнятися почервонінням і наявністю висипань у вигляді невеликих бульбашок на слизовій рота. Відділення слини, як правило, є підвищеним, а температура піднімається до 38 градусів.

Оксолінова мазь при стоматиті даного виду є одним із дієвих способів боротьби з ним. Мазь буде впливати безпосередньо на причину свого захворювання. Лікарський засіб потрібно наносити на ті області слизової оболонки, які є ураженими. Попередньо потрібно промити рот відваром календули або ромашки. Також для цієї мети підійде настій кропив’янки. Після промивання порожнини рота слід обробити анестезуючою засобом.

Для того щоб не допустити зараження здорових ділянок рота мазь потрібно наносити по всій області слизової. Повторювати цю процедуру слід не менше трьох-чотирьох разів протягом дня. Найбільш ефективно використання оксолінової мазі при лікуванні даного захворювання у дітей.

Даний лікарський засіб вважають досить популярним для самостійного лікування стоматиту. Однак не слід займатися самолікуванням до того моменту, поки вас не огляне лікар. Саме він з точністю повинен визначити вид захворювання і призначити необхідне лікування.

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні