Допомагає хлористий кальцій при алергії?

Говорити про роль кальцію для лікування безлічі захворювань можна досить довго. Ми розглянемо приватний питання: застосування хлористого кальцію при алергічних реакціях.

Зараз прийнято призначати при проявах алергії — сінній лихоманці, алергічної форми бронхіальної астми, шкірної алергічної реакції — мазі і таблетки. Причому антигістамінні (протиалергічні) таблетки підбираються індивідуально — то ліки, що підходить одному, може виявитися абсолютно непридатним для іншого.
Хлористий кальцій при алергії — досить універсальний засіб. Його можна застосовувати перорально (простіше кажучи, ковтати з ложки), головне — щоб саме ліки, дозу і час прийому визначив лікар, щоб уникнути побічних ефектів. Хлористий кальцій може бути введений в організм методом електрофореза, він зробить свою протизапальну і антиалергічну дію. В поєднанні з антигістамінними препаратами — дуже ефективний.

Коли потрібно негайно купірувати алергічну реакцію (особливо при набряках Квінке), кальцій хлорид призначається у вигляді внутрішньовенних вливань. Хлористий кальцій при алергії, як і при інших захворюваннях, що не вводиться ні підшкірно, ні внутрішньом’язово — він може спровокувати сильне подразнення тканин, а в окремих випадках — навіть їх відмирання (некроз). І внутрішньовенно його слід вводити дуже повільно, крапельно, в поєднанні з антигистаминами, або через шприц). П’ять мілілітрів хлористого кальцію повинні потрапити в організм протягом п’яти хвилин і більше, це зводить побічні ефекти до мінімуму.

Кальцій хлорид — препарат, який надає помітне дію, купірується алергічні прояви. Але він показаний не всім. Особам, у яких плазма крові містить підвищену кількість кальцію, він не підходить. Якщо виявлено наявність тромбів і взагалі схильність до тромбозів, хлористий кальцій використовувати не можна, як і при атеросклерозі, особливо запущеному.

Стандартні побічні ефекти, які не є протипоказаннями до застосування хлористого кальцію, це печія, неприємні відчуття в надчеревній області, уповільнення пульсу (брадикардія), відчуття жару у всьому тілі. Якщо препарат застосований з дотриманням правил, ці явища слабко виражені, а деякі з них можуть зовсім не проявитися.

Хлористий кальцій при алергії допомагає зняти загострення захворювання і приступити до виявлення алергену.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні