Допомагає холисал при стоматиті?

Коли з’являється стоматит, саме час бити на сполох. Якщо запустити захворювання, це загрожує масою неприємних відчуттів і в гіршому випадку втратою зубів. Холисал при стоматиті — одне з універсальних засобів його лікування, що підходить і дорослим, і дітям.

Для зняття симптомів

Якою б не була причина появи стоматиту: алергія, віруси або знижений імунітет, виразки в ротовій порожнині вимагають швидкого і методичного лікування. Гель Холисал є протизапальну та жарознижувальну засобом, тому підходить для зняття симптомів цілої групи захворювань, в тому числі і стоматиту.

Головний компонент гелю холіну саліцилат знімає больові відчуття, свербіж і печіння, які переслідують хворого. Сам він не викликає дискомфортних відчуттів, має злегка солодкуватий смак. Холисал сприяє швидкому загоєнню, тому зазвичай вже через кілька днів ранки та виразки загоюються, і можна повертатися до твердого харчування. Однак він посилює дію жарознижуючих препаратів (парацетамол), тому варто бути обережніше з їх одночасним застосуванням.

Гель можна застосовувати для лікування дітей від одного року. Щоб уникнути побічних дій, необхідно відвідати педіатра, який визначить дозу і тривалість використання. Малюки зазвичай спокійно ставляться до Холисалу. Гель не пахне і швидко вбирається в ясна. Дія препарату починається через декілька хвилин, тому дитина не буде довго вередувати. Однак потрібно пам’ятати, що ватяна паличка повинна бути ідеально чистою, щоб не занести в рот дитині інфекцію і погіршити становище.

Правильне використання

Стоматологічний гель, як і всі медичні препарати, має побічні ефекти, тому буде помилкою мазати десни при кожному нападі болю. Холисал при стоматиті застосовуються три рази на добу до або після їжі. Для дорослих достатньо 1 см гелю нанести на ватяну паличку або чистий палець і обробити виразки в ротовій порожнині. Перші секунди можливо легке печіння, але потім воно проходить.

Дітям показана доза 0,5 сантиметрів гелю. Бажано застосовувати гель за півгодини до їжі, щоб біль притухла, і малюк міг нормально поїсти. Як тільки ранки почали гоїтися, потрібно припинити прийом препарату, щоб уникнути передозування. Холисал повсюдно залишає позитивні відгуки, але будь-яке самолікування лише посилить хвороба, тому насамперед потрібно порадитися з лікарем.

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні