Допомагають гліцеринові свічки від запору?

Гліцеринові свічки від запору випускаються в двох видах — для дорослих і для дітей. Причому самим маленьким вони потрібні навіть більше, тому що діти ще не вміють як слід перевтомлюватися. Запор у них може протікати болісно.

Та й батькам це особливої радості не принесе. А якщо говорить про зовсім новонароджених, то якщо дитина 1-2 дні не сходив в туалет, у батьків починається справжня істерія.

Склад і застосування гліцеринових свічок

Як ясно з назви основою для свічок від запору служить гліцерин. Але крім нього присутні також вуглекислий натрій і стеаринова кислота. Виглядає це препарат як «патрон» з загостреним кінцем.

Якщо ми говоримо про дітей, то вводити свічки треба в той момент, коли дитина починає тужитися. Треба як слід натиснути на свічку, щоб вона максимально глибоко увійшла. А для кращого ефекту необхідно стиснути сідниці дитини, так гліцерин краще засвоюватиметься.

Гліцеринові свічки від запору виготовляються таким чином, щоб вони максимально швидко расплавлялись всередині тіла під впливом його природної температури. Розчиняються вони не повністю, їх залишки виходять разом з каловими масами, після того як препарат починає діяти.

Крім цього гліцеринові свічки пом’якшують стінки кишечника. Вони як би обволікають їх маслянистою плівкою. Це дозволяє легше проходити фекалиям, і при цьому не завдає травми стінок заднього проходу.

І не варто забувати про антибактеріальній дії, яку надають гліцеринові свічки. Зокрема, саме завдяки цим властивостям, подібний засіб від запору найчастіше рекомендують приймати новонародженим.

Корисна порада!Головне не захоплюватися. Гліцеринові свічки рекомендують приймати не частіше, ніж раз на добу. І не раніше, ніж через півгодини після прийому їжі. Гліцеринові свічки, в принципі, підходять усім.

Єдине виключення, якщо є індивідуальна непереносимість. Про неї можна дізнатися тільки після використання.

Плюси і мінуси гліцеринових свічок

Основним плюсом гліцеринових свічок від запору є те, що вони підходять для будь-якого віку. Головне, не переплутати при покупці в аптеці. І до речі, вони продаються без рецепта, а отже, доступні в будь-який момент.

Гліцеринові свічки нестрашно застосовувати в післяопераційний період. Навіть якщо операція проводилася на прямій кишці, і там залишилися рубці. А для дитячих свічок перевага в тому, що від них аж ніяк не залежить раціон малюка. Можна одночасно застосовувати препарат і експериментувати з харчуванням дитини.

Єдине, коли застосування гліцеринових свічок не рекомендується, — це індивідуальна непереносимість. А також при пухлини в кишечнику і алергії на сам препарат.

Супер-їжа для боротьби з запорами. Помічники кишечника

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні