Допоможе левоміцетин при проносі?

Прийом будь-яких лікарських препаратів без призначення та належного контролю лікаря загрожує тяжкими наслідками, ніж відмова від них.

Таке неприємне захворювання, як понос, може зіпсувати самопочуття і настрій надовго. Щоб успішно боротися з цією неприємністю, треба з’ясувати причини її виникнення.

Що таке пронос?

Пронос — рідкий, частий стілець, що призводить до зневоднення організму. Його причинами можуть бути:

  • кишкові інфекції;
  • дисбактеріоз;
  • наявність паразитів в кишечнику;
  • вживання недоброякісних продуктів;
  • застосування деяких ліків;
  • алергія на молоко.

При виникненні діареї слід звертати увагу на запах, колір і частоту стільця. Вони можуть сигналізувати про різну природу захворювання, розібратися в якій допоможе лікар.

Чим лікувати понос?

Для лікування проносу використовуються різні препарати. Левоміцетин при проносі показаний, якщо встановлено наявність кишкової інфекції в організмі.

Левоміцетин являє собою синтетичний антибіотик, дія якого спрямована на пригнічення синтезу білків мікроорганізмами, в результаті якого припиняється їх розмноження.

Дуже ефективно діє на граммоположительные коки, бактерії, такі як кишкова паличка, сальмонели, спірохети і деякі інші. Здатний придушити розмноження деяких великих вірусів.

Як приймати левоміцетин?

Застосовується левоміцетин при проносі у вигляді таблеток за 30 хвилин до їжі. Дорослі можуть приймати за один раз 0.25-0.5 р., добова доза препарату не повинна перевищувати 2 р. Левоміцетин має кроверазжижающим ефектом, тому передозування препарату може викликати серйозні порушення кровотворення.

Дорослим часто вистачає прийому пари таблеток для припинення проносу. Наприклад, одну проковтнути таблетку вранці, не розжовуючи, другу — ввечері, або навпаки. Але самолікування за допомогою цього ліки дуже небезпечно, тому все треба робити під наглядом терапевта.

Маленьким дітям взагалі не можна давати без призначення даний препарат. Крім того, є ряд протипоказань, який вказаний в інструкції по застосуванню, ігнорувати його ні в якому разі не варто.

Корисна порада! слід проводити лікування з його застосуванням під час вагітності та годуванні, при захворюваннях крові, дерматиті, порушення свідомості, грибкових інфекціях і деяких інших захворюваннях.

Найчастіше причиною проносу є не кишкові інфекції. І тоді для лікування краще скористатися іншими засобами.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні